899,00 

HEXO Duo (Biały)

Nowoczesny robot sprzątający pomoże Ci utrzymać czysty dom bez zbędnego wysiłku. Aplikacja na smartfona pozwala na zdalne włączanie, zaplanowanie harmonogramu oraz wybór dowolnego z 8 zaprogramowanych trybów sprzątania. Na jednym naładowaniu urządzenie może pracować do 120 minut, co przelicza się na około 100m2 wyczyszczonej powierzchni. Wysokość robota to tylko 76 mm, przez co nie będzie problemu z zaprowadzeniem porządku pod niskim łóżkiem czy kanapą i meblami.

HEXO Duo Biały robot

Dzięki obrotowej szczotce wszystkie zanieczyszczenia zostaną wyczesane nawet z fug i przestrzeni między panelami a następnie wciągnięte przez dyszę zasysającą. Filtr HEPA dba o to, aby każda drobinka zebranego kurzu pozostała w zbiorniku na nieczystości i nie była wyrzucona z powrotem do atmosfery. Jeżeli masz alergików w domu, to po jakimś czasie użytkowania Hexo Duo w kolorze czarnym na pewno zauważą różnicę.

HEXO Duo Biały odkurzacz

Duża ilość czujników sprawia, że nie musisz mieć go na oku cały czas. Kolizje i upadki ze schodów są mu całkowicie obce. Taśma magnetyczna umożliwia zaznaczenie wirtualnej ściany i strefy zakazanej. Dzięki nowatorskiemu, bezszczotkowemu silnikowi odkurzacz sprząta niezwykle cicho, bo maksymalny poziom głośności nie przekracza 59 decybeli. Dzięki temu możesz go uruchomić nawet gdy oglądasz telewizję lub podczas drzemki Twojego dziecka.

Specyfikacja: HEXO Duo (Biały)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Hexo

Max czas pracy:

100 min

Czas ładowania:

300 min

Pojemność:

0,6 l

Głośność:

59 dB

GTIN (EAN):

5904012310230