Tefal TW7783 Silence Force

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Silence Force TW7783

Odkurzacz Tefal TW7783 jest modelem workowym, który tak jak większość urządzeń tej marki posiada inteligentny uchwyt do zdalnego sterowania urządzeniem. Możesz go włączyć, wyłączyć i regulować moc jednym palcem dłoni. Jego zasięg pracy wynosi 11 m. Maksymalna moc urządzenia to 450 Watt, a emitowany hałas nie przekracza poziomu 65 dB. Dzięki temu model dopasowany jest do preferencji osób, które porządkami w domu mogą zajmować się tylko wieczorami.

Tefal TW7783 Silence Force
Model TW7783 to urządzenie wyposażone w zestaw szczotek przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni. Szczotka Deep Clean Head jest dwupozycyjna i efektywnie czyści dywany jak i twarde podłogi. Ssawka do tapicerki umożliwia skuteczne usuwanie brudu m.in.. z foteli, kanap i krzeseł. Do trudno dostępnych miejsc można dotrzeć za pomocą szczelinówki XL oraz parkietówki. Mini turboszczotka zaś efektywnie usuwa sierść zwierząt z dywanów. Bardzo praktyczne są także akcesoria Car Pro. Odkurzacz TW7783 to model, którego poziom reemisji kurzu szacuje się na 99,98%. Cechuje go trzypoziomowy system filtracji śmieci, które s a skutecznie zatrzymywanie w worku oraz nie są później wypuszczane w powietrze. Urządzenie zaopatrzono w worek Hygiene+ oraz filtr powietrza EPA, który wyróżnia się wysoką wydajnością i skutecznością działania. Z kolei filtr piankowy efektywnie chroni silnik odkurzacza oraz inne delikatne elementy przed zabrudzeniem. Odkurzacz Tefal TW7783 dysponuje szeregiem rozmaitych funkcjonalności zwiększających komfort użytkowania urządzenia. Moc odkurzacza można regulować manualnie za pomocą prostego suwaka. Urządzenie jest bardzo mobilne dzięki czterem miękkim kółkom, które mogą obracać się o 360 stopni. Odkurzacz posiada również wygodny uchwyt do przenoszenia. Dwupoziomowa pozycja parkowania pozwala na przechowywanie urządzenia w niewielkich pomieszczeniach.
Tefal TW7783

Model TW7783 jest przystosowany do wykorzystywania worków Antiodour o pojemności 3,5 l. Dzięki specjalnemu wskaźnikowi można łatwo zweryfikować poziom zapełnienia worka w danej chwili. Urządzenie posiada także specjalne zabezpieczenia przed odkurzaniem bez worka. Urządzenie nie włączy się, jeśli worek nie jest umieszczony w odpowiednim miejscu. Dzięki temu ryzyko zabrudzenia wnętrza oraz awarii odkurzacza jest niewielkie, a to z kolei sprzyja zwiększeniu jego żywotności.

Specyfikacja: Tefal TW7783 Silence Force

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

450 W

Głośność:

65 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

11 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614005015