342,00 

Electrolux Ease C2 ECC21-2IW

Odkurzacz Electrolux Ease C2 ECC21-2IW to model bezworkowy, który w szybki i łatwy sposób zapewni Ci widoczne efekty sprzątania. Moc 700W jest odpowiednia, by skutecznie zawalczyć z brudem również na gęstych dywanach, przy czym poziom emitowanego hałasu nie przekroczy 78dB. Z zasięgiem roboczym 7 metrów szybko usuniesz zabrudzenia ze wszystkich kątów, bez konieczności częstego przerywania pracy i przełączania kabla. Odkurzacz Electrolux ECC21-2IW wyposażony jest w przydatne funkcje, jak automatyczny zwijacz kabla, regulację mocy ssania czy wygodny do przenoszenia uchwyt.

Electrolux ECC21-2IW Ease C2
Twój odkurzacz musi radzić sobie z każdym rodzajem podłóg – posprzątać je, ale też nie porysować. Dlatego na wyposażeniu odkurzacza Electrolux ECC21-2IW  znajdziesz szczotkę 2w1, którą w razie potrzeby wygodnie przełączysz pomiędzy ustawieniami włosia, by wyczyścić miękkie i twarde nawierzchnie, bez ryzyka ich zarysowania. Oprócz tego znajdziesz przydatną szczelinówkę i szczotkę do tapicerki. Z takim sprzętem szybciej usuniesz zanieczyszczenia z foteli, kanapy czy nawet zasłon. O zdrowe wydmuchiwane powietrze ale i optymalną wydajność urządzenia dba nie tylko nowej generacji filtr Hygiene 12, ale również skuteczny system separacji kurzu. Filtr świetnie zdaje egzamin przy utrzymywaniu zdrowego i czystego powietrza w Twoich pomieszczeniach. Jest zmywalny, dzięki czemu nie inwestujesz dodatkowych pieniędzy na zakup nowego egzemplarzu. Wystarczy, że go umyjesz i wysuszysz, by znów chronił pomieszczenia przed nieprzyjemnym zapachem i niebezpiecznymi alergenami.
Electrolux ECC21-2IW Ease C2 odkurzacz bezworkowy

W tym modelu zamiast zastosowano niewielki, plastikowy i przezroczysty pojemnik na kurz – 1,3l. Odkurzacz Electrolux ECC21-2IW Ease C2 pozwoli Ci zadbać o ekologię, ale również o Twój budżet. Nie musisz ani kupować worków ani ich wymieniać, a zapełniony pojemnik opróżnisz w szybki, wygodny, a przede wszystkim sterylny sposób. Intuicyjny przycisk znajdujący się na uchwycie umożliwia w łatwy sposób usunąć kurz z pojemnika. Dodatkowo duże miękkie koła gwarantują cichą pracę i pełną stabilność sprzętu również podczas zakrętów. Teleskopowa rura eliminuje schylanie się i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich powierzchni wymagających odkurzania.

Specyfikacja: Electrolux Ease C2 ECC21-2IW

Marka:

Electrolux

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

1,3 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

7332543717200-1