Tefal TW7266 Xtrem Power Cyclonic

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Xtrem Power Cyclonic TW7266

Odkurzacz Tefal TW7622 X-Trem Power™ Cyclonic to połączenie wyjątkowo dokładnego odkurzania z ergonomiczną w użyciu konstrukcją.  Inteligentny uchwyt Ergo Comfort posiada system regulacji mocy ssania odkurzacza. Dzięki temu nie musisz się schylać do odkurzacza, aby zwiększyć lub zmniejszyć jego moc. Szczotka Easy Brush pomoże zebrać podręczne zanieczyszczenia, bez zakładania innej ssawki z zestawu odkurzacza.

Tefal TW7266
Nowoczesna, 2-pozycyjna szczotka Power Air przesuwa się bez wysiłku w zoptymalizowany sposób po wszystkich rodzajach podłóg. Przełączając się na jedną z dwóch wbudowanych pozycji, możemy lepiej dostosować właściwości ssawki w zależności czy to podłoga miękka czy twarda. Specyficzna budowa głowicy umożliwia także odkurzanie obszaru wokół ssawki. W zestawie znajduje się jeszcze mini turboszczotka, końcówka do tapicerki, szczelinówka i szeroka parkietówka z włosiem. Odkurzacz Tefal TW7622 zapewnia wysoką reemisję kurzu, bo aż do 0,02%. Jest to możliwe dzięki skutecznym filtrom powietrza. Filtr piankowy oraz filtr EPA efektywnie oddzielają kurz i zatrzymują go we wnętrzu pojemnika, a oczyszczone powietrze przepuszczają na zewnątrz. Dzięki temu prawie żadna niechciana cząsteczka nie wraca z powrotem na teren mieszkania. Technologia cyklonowej zasysa wciągane powietrze i w środku pojemnika wywołuje ruch wirowy. Nieczystości naturalnie opadają na dno, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania worków. Tefal TW7266 to połączenie ładnego wyglądu i praktyczności użytkowania. Solidny uchwyt pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie odkurzacza. Duże boczne kółka oraz jedno kółko 360* zapewniają zwrotność. Obrotowy wąż służy dodatkowej wygodzie użytkowania. Odkurzacz podczas pracy wytwarza hałas o mocy 72dB. Odkurzacz jest lekki, więc możesz go łatwo i wygodnie przenosić w jednej ręce. Wspomaga to ergonomiczny uchwyt. Zasięg pracy 8,8m, więc doskonale sprawdzi się w małych i średnich mieszkaniach.
Tefal TW7266 Xtrem

Praktyczny, wyjmowany pojemnik na kurz gwarantuje szybkie i higieniczne wyrzucanie zebranych w nim zanieczyszczeń. Pojemność aż 2,5l umożliwia długie odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania, co jest praktyczne zwłaszcza w mieszkaniach o dużej powierzchni. Dodatkowo, tryb bezworkowy pozwala uniknąć dodatkowych wydatków na wymianę worków. Nowoczesna technologia zastosowana w silniku, EffiTech, oszczędza energię.

Specyfikacja: Tefal TW7266 Xtrem Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

72 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614004643