399,00 

Electrolux EC41-4T C4

Jeśli szukasz ekonomicznego i praktycznego w użyciu odkurzacza, to Electrolux EC41 – 4T w pełni odpowie na Twoje oczekiwania. Uniwersalny pojemnik na zanieczyszczenia i kurz funkcjonuje bez konieczności kupowania worków. Sama decydujesz, czy pojemnik opróżnisz po każdym sprzątaniu, czy w razie zapełnienia. Podczas pracy odkurzacza poziom hałasu nie przekracza 80dB, a zasięg roboczy wynosi 7 metrów. Warto zwrócić uwagę na zintegrowane uchwyty, które ułatwiają nie tylko przenoszenie, ale i parkowanie odkurzacza.

Odkurzacz Electrolux EC41-4T Easy

Odkurzacz Electrolux EC41 – 4T wyposażony jest w przydatne i funkcjonalne akcesoria. Ssawka DustTrap zapewni skuteczne wsparcie przy usuwaniu kurzu i zabrudzeń z różnego typu powierzchni. W komplecie znajdziesz również ssawkę do twardych powierzchni, szczelinówkę i szczotkę do tapicerki, dzięki którym usuniesz kurz z tapicerowanych mebli i skutecznie pozbędziesz się pajęczyn w wąskich szczelinach. Electrolux w pełni dba o Twój komfort i zdrowie, dlatego w tym modelu zastosowano czterostopniowy, bardzo szczelny układ filtracji, z filtrem EPA na czele. To zapewnia jeszcze lepsze pochłanianie zarówno większych, jak i najmniejszych cząstek zanieczyszczeń. Nie musisz się więc już martwić o jakość wydmuchiwanego powietrza w Twoim domu – cztery poziomy bezpieczeństwa zadbają o jego najwyższą jakość. Silnik jest bardzo wydajny, a jednocześnie zużywa mniej energii. Tak przydatne funkcje jak automatyczne zwijanie kabla, teleskopowa rura czy regulacja mocy ssania zapewniają jeszcze lepsze i wygodniejsze korzystanie z Electrolux EC41 – 4T.

EC41-4T filtracja

EC41–4T jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu ponieważ nie trzeba wymieniać w nim worków. Takie rozwiązanie pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze i uniknąć namnażania się bakterii w zebranych, a przetrzymywanych zanieczyszczeniach. W odkurzaczu zastosowano pojemnik o wielkości 1,8 litra, który szybko i wygodnie opróżnisz z kurzu czy innych zassanych zanieczyszczeń po każdym sprzątaniu. Model posiada również miękkie i duże koła, co ułatwia manewrowanie w węższych i mniejszych przestrzeniach oraz zapewnia pełną ochronę dla odkurzanych podłóg.

Specyfikacja: Electrolux EASE C4 EC41-4T

Marka:

Electrolux

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

80 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

1.8 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

7332543629831