4 299,00 

Xiaomi Robot Vacuum X10

Ułatw swoje życie i codzienne obowiązki w oka mgnieniu –  wystarczy że skorzystasz z nowoczesnego, automatycznego  robota z wykorzystaniem aplikacji, opcji mopowania i wielofunkcyjnej stacji bazowej, która minimalizuje potrzebę manualnej obsługi. Akumulator ma pojemność 6400 mAh, co przekłada się na długi czas dyspozycyjności robota, aż do 260 min. Maksymalna moc ssąca to 7000 Pa, przez co urządzenie poradzi sobie z zebraniem kurzu i zanieczyszczeń spomiędzy fug i szczelin parkietu.

Dreame L20 Ultra Czarny robot

Opatentowany system DuoScrub to dwa szybko obracające się szmatki mopujące, przez co urządzenie jest w stanie efektywnie usunąć nawet zastane i utrwalone zabrudzenia, jak sos czy rozlany sok na płytkach. Nie musisz się martwić o zbytnie zmoczenie podłóg drewnianych – w aplikacji możesz ustawić poziom wypuszczanej wody. Co więcej, nie musisz też manualnie płukać ściereczek po każdym użyciu, bo dedykowana taca z regulowanym dopływem wodyzrobi to za Ciebie.

Dreame L20 Ultra Czarny mopowanie

Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Czarny posiada wbudowany system nawigacji Pathfinder, którego zadaniem jest dokładne skanowanie i mapowanie pokojów, a następnie stworzenie optymalnej trasy odkurzania w całym mieszkaniu. Dodatkowo jest w stanie rozpoznać aż 55 różnych typów przedmiotów, a przez to precyzyjnie je omijać, aby nie powodować obicia i uszkodzenia. Po zakończeniu pracy robot sam wraca do stacji dokującej, aby opróżnić zbiornik i przygotować się do kolejnej sesji sprzątania.

Specyfikacja: Dreame L20 Ultra (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Dreame

Max czas pracy:

260 min

Czas ładowania:

270 min

Pojemność:

0,3 l

Głośność:

63 dB

GTIN (EAN):

6976233671550