Tefal TW3907 Compact Power

3.4

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Compact Power TW3907

Odkurzacz Tefal TW3907 Compact Power stworzono z myślą o osobach potrzebujących małego, taniego ale i skutecznego urządzenia. Odkurzacz jest nieduży i przez to lekki, dzięki czemu można łatwo go przenosić przez wysokie progi, a po skończonej pracy schować do prawie każdej szafki. Jeżeli masz w domu sporo schodów, szybko się przekonasz że będzie to dla Ciebie znaczne udogodnienie. Zasięg pracy jest spory – kabel ma 6,2 m, a razem z teleskopową rurą wynosi 8,8 m.

Odkurzacz Tefal TW3927 Compact Power

Jeśli szukasz prostego urządzenia, z podstawową ssawką i nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, ten model będzie perfekcyjnym kandydatem. TW3907 ma na wyposażeniu 2-pozycyjną szczotkę SPA, która szybko i sprawnie poradzi sobie z zebraniem kurzu z podłóg – szczególnie twardych, nawet jeżeli a zanieczyszczenia są głęboko osadzone. Szczotka może być przełączana poprzez kliknięcie, przez co jeszcze lepiej dostosuje się do rodzaju odkurzanych podłóg.

Odkurzacz Tefal TW3927 Compact Power

Odkurzacz Tefal TW3907 Compact Power pracuje na workach Hygiene+ . Mają one pojemność 3 litrów i są wyposażone w praktyczną samo-zamykającą się klapkę, która umożliwia zapobieganie wydostawaniu się kurzu i innych drobnych nieczystości z worka podczas jego zmiany. Hermetyczne zamknięcie pozwala na uniknięcie bezpośredniego kontaktu z zebranym kurzem, bakteriami i alergenami, więc mogą go zmieniać także alergicy. Obsługa urządzenia jest bardzo higieniczna.

Najlepszą, bo najniższą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewniają worki Hygiene+ oraz 2-poziomowa filtracja filtrem EPA. Dzięki temu aż 99,98% kurzu, bakterii, wirusów i innych drobnych cząsteczek niewidocznych gołym okiem jest odfiltrowana. Już same worki tak dobrze filtrują powietrze, że ilość przepuszczanych cząsteczek nieczystości jest znikoma, a filtru nie trzeba go czyścić ani wymieniać przez cały okres żywotności odkurzacza.

Urządzenie ma moc 750 Watt. Technologia EffiTech zastosowana w silniku zapewnia efektywne zbieranie kurzu i nieczystości zachowując jednocześnie niskie zużycie energii elektrycznej, które średnio wynosi 28kWh. Dla wygodnego manewrowania odkurzaczem Tefal TW3907 podczas jego użytkowania, model ten ma wąż obrotowy i kółko 360° zapewniający płynne przesuwanie się po podłodze. Dwa duże koła boczne dodają stabilności podczas przesuwania jak i przejeżdżania przez progi.

Specyfikacja: Tefal TW3907 Compact Power

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

2 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614005305