Tefal TW3907 Compact Power

3.4

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Compact Power TW3907

Odkurzacz Tefal TW3907 Compact Power stworzono z myślą o osobach potrzebujących małego, taniego ale i skutecznego urządzenia. Odkurzacz jest nieduży i przez to lekki, dzięki czemu można łatwo go przenosić przez wysokie progi, a po skończonej pracy schować do prawie każdej szafki. Jeżeli masz w domu sporo schodów, szybko się przekonasz że będzie to dla Ciebie znaczne udogodnienie. Zasięg pracy jest spory – kabel ma 6,2 m, a razem z teleskopową rurą wynosi 8,8 m.

Odkurzacz Tefal TW3927 Compact Power
Jeśli szukasz prostego urządzenia, z podstawową ssawką i nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, ten model będzie perfekcyjnym kandydatem. TW3907 ma na wyposażeniu 2-pozycyjną szczotkę SPA, która szybko i sprawnie poradzi sobie z zebraniem kurzu z podłóg – szczególnie twardych, nawet jeżeli a zanieczyszczenia są głęboko osadzone. Szczotka może być przełączana poprzez kliknięcie, przez co jeszcze lepiej dostosuje się do rodzaju odkurzanych podłóg. Najlepszą, bo najniższą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewniają worki Hygiene+ oraz 2-poziomowa filtracja filtrem EPA. Dzięki temu aż 99,98% kurzu, bakterii, wirusów i innych drobnych cząsteczek niewidocznych gołym okiem jest odfiltrowana. Już same worki tak dobrze filtrują powietrze, że ilość przepuszczanych cząsteczek nieczystości jest znikoma, a filtru nie trzeba go czyścić ani wymieniać przez cały okres żywotności odkurzacza. Urządzenie ma moc 750 Watt. Technologia EffiTech zastosowana w silniku zapewnia efektywne zbieranie kurzu i nieczystości zachowując jednocześnie niskie zużycie energii elektrycznej, które średnio wynosi 28kWh. Dla wygodnego manewrowania odkurzaczem Tefal TW3907 podczas jego użytkowania, model ten ma wąż obrotowy i kółko 360° zapewniający płynne przesuwanie się po podłodze. Dwa duże koła boczne dodają stabilności podczas przesuwania jak i przejeżdżania przez progi.
Odkurzacz Tefal TW3927 Compact Power

Odkurzacz Tefal TW3907 Compact Power pracuje na workach Hygiene+ . Mają one pojemność 3 litrów i są wyposażone w praktyczną samo-zamykającą się klapkę, która umożliwia zapobieganie wydostawaniu się kurzu i innych drobnych nieczystości z worka podczas jego zmiany. Hermetyczne zamknięcie pozwala na uniknięcie bezpośredniego kontaktu z zebranym kurzem, bakteriami i alergenami, więc mogą go zmieniać także alergicy. Obsługa urządzenia jest bardzo higieniczna.

Specyfikacja: Tefal TW3907 Compact Power

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

2 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614005305