799,00 

Bosch ProPower BGS21POW2

Sprzątaj szybko i bezproblemowo. Odkurzacz Bosch ProPower BGS21POW2 świetnie radzi sobie z zabrudzeniami na wszystkich rodzajach podłóg. Płynna regulacja mocy ssania w rączce zagwarantuje Ci wysoki komfort pracy. Maksymalna moc silnika to 750 Watt, a maksymalny poziom hałasu to 78dB. Pamiętaj, ze odkurzając na mniejszej mocy, pobór prądu jak i hałas będą niższe. Długość kabla to 8m, a całkowity zasięg pracy wynosi równe 10 metrów.

Bosch ProPower BGS21POW2 2

Skuteczność odkurzania zależy w dużej mierze od ssawek. Omawiany model posiada 4 zamienne końcówki, które będą ratunkiem w wielu sytuacjach: Ssawka z przełącznikiem na podłogi twarde/miękkie jest podstawowa i najbardziej uniwersalna – nada się do większości standardowych powierzchni. Szczelinówka wybierze kurz z każdego kąta, a parkietówka posiada włosie na swoich brzegach, przez co nie rysuje drewnianych podłóg.

Bosch ProPower BGS21POW2 3

Na szczególne wyróżnienie zasługuje turboszczotka – posiada ona w swoim wnętrzu szybkoobrotowy wałek ze szczotką. Szczotka ta dokładnie przeczesuje włókna dywanów i wybiera z nich włosy, sierść i nitki. Pojemnik na nieczystości na objętość 2 litrów. Łatwo go opróżnić i zadbać o jego czystość – ma okrągły kształt, a więc śmieci nie osiadają w narożnikach. Dwa filtry – piankowy nad zbiornikiem i wylotowy dbają o super czyste powietrze w mieszkaniu.

Specyfikacja: Bosch ProPower BGS21POW2

Marka:

Bosch

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

antyalergiczny

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

2 l

GTIN (EAN):

4242005285174