Tefal TW7475 Silence Force

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Silence Force TW7475

Odkurzacz Tefal TW7475 ma poręczny, zaawansowany uchwyt, dzięki któremu możesz sterować działaniem urządzenia. Przy mocy nominalnej na poziomie 400 W natężenie generowanego przez niego hałasu nie przekracza 66db. Jest to poziom głośności zwykłej rozmowy. To oznacza, że urządzenie może być używane nawet podczas drzemki Twoich dzieci i nie wybudzi ich. Urządzenie wyposażono w worek, który gromadzi śmieci. Całkowity zasięg pracy to 11 m.

Tefal TW7475 Odkurzacz
Odkurzacz Tefal TW7475 wyposażono w dyszę P3WER GLIDE, która która łatwo dostosowuje się do różnych rodzajów odkurzanych powierzchni – dywanów czy podłóg twardych, jak np parkiet. Szczelinówka oraz szczelinówka XL pozwalają na dokładne oczyszczanie z kurzu także trudno dostępnych miejsc. Turboszczotki w wersji mini i maxi skutecznie usuwają sierść z dywanów. W uchwyt wbudowano szczotkę Easy Brush. Do zestawu dołączono akcesoria car pro przeznaczone do odkurzania i pielęgnacji wnętrza samochodów. Urządzenie wyposażono w system skutecznej filtracji powietrza. Pierwszy plus to zaawansowane możliwości worka, a a drugi to filtr EPA, który umożliwia niemal całkowite usuwanie z powietrza drobinek kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń – doskonale wyłapuje on bakterie, wirusy, drobinki spalin oraz cząstki dymu tytoniowego osadzające się na włosiach dywanu itp. Poziom reemisji kurzu szacuje się na 99,98%. Filtra nie trzeba czyścić ani wymieniać. Odkurzacz Tefal TW7475 ma różne dodatkowe funkcje ułatwiające jego użytkowanie. Cztery obracające się wokół własnej osi kółka gwarantują urządzeniu pełną mobilność oraz ułatwiają jego przesuwanie zarówno po parkiecie, wykładzinie jak i po dywanie. Urządzenie podczas odkurzania można także przenosić w ręce dzięki wygodnemu uchwytowi. Moc odkurzacza można dowolnie regulować za pomocą elektronicznych przycisków. Praktyczna dwupoziomowa pozycja parkowania ułatwia jego przechowywanie.
Tefal TW7475 Odkurzacz silence force

Tefal TW7475 jest modelem workowym. Worki dedykowane do jego skutecznego użytkowania to Hygienie + AntiOdour o pojemności 4,5 l. Poziom zapełnienia worka można na bieżąco kontrolować dzięki specjalnemu wskaźnikowi. To sprawia, że użytkownik ma łatwo dostępną informację, kiedy należy wymienić worek na nowy. Odkurzacz zaopatrzono w system zabezpieczenia przed włączeniem bez worka. Dzięki niemu zmniejsza się ryzyko awarii i zabrudzenia wnętrza urządzenia.

Specyfikacja: Tefal TW7475 Silence Force

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

400 W

Głośność:

66 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

11 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614005336