Tefal TW6383 Silence Force

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Silence Force TW6383

Odkurzacz Tefal TW6383 ma inteligentny uchwyt z przyciskami do włączania, wyłączania i regulacji intensywności mody odkurzacza. Wyróżnia go bardzo cicha praca. Maksymalne natężenie wydawanego przez niego hałasu oscyluje na poziomie 68 dB. To sprawia, że proces odkurzania nie jest uciążliwy dla otoczenia, nawet jeśli sprzątanie odbywa się wieczorem. Odkurzaczem można wygodnie operować na odległość 11 m. Jego maksymalna moc wynosi 750 W.

Tefal TW6383 odkurzacz
Zaletą odkurzacza Tefal TW6383 jest wyposażenie go w szereg dopasowanych szczotek. Parkietówka, szczelinówka i szczotka do tapicerki umożliwiają czyszczenie trudno dostępnych zakamarków. Skuteczne usuwanie kurzu z różnych rodzajów powierzchni jest możliwe dzięki dyszy Deep Clean Head, a nieregularne obiekty odkurzysz wbudowaną w uchwycie szczotką Easy Brusch. Efektywnemu usuwaniu sierści zwierząt z dywanów sprzyja wykorzystanie mini turboszczotki. Urządzenie zapewnia wysoki poziom oczyszczenia wypuszczanego powietrza. Oprócz worka o bardzo dobrych parametrach filtrujących wyposażono go w filtr EPA, który wyróżnia się wysoką skutecznością działania w aspekcie oczyszczania zassanego powietrza nie tylko z kurzu, ale także z cząsteczek dymu, sadzy, spalin oraz niektórych drobnoustrojów. Filtr umożliwia reemisję kurzu na poziomie 99,98%. To oznacza, że jakość powietrza jest podobna do przepuszczonego przez oczyszczacz. Model TW6383 to model, który można bardzo łatwo przenosić jedną ręką. Dzieje się tak za sprawą wbudowanego, wygodnego uchwytu. Urządzenie dzięki zamontowaniu w nim 4 miękkich, obrotowych kółek bez trudu przesuwa się po odkurzanej powierzchni, niezależnie od tego, czy jest to dywan, czy też parkiet. Możliwość postawienia odkurzacza w pionie lub poziomie ułatwia proces przechowywania. Tefal TW6383 posiada łatwą w obsłudze manualną regulację mocy.
Tefal TW6383 odkurzacz workowy

W odkurzaczu Tefal TW6383 wykorzystuje się worki Hygienie+ z dodatkowa opcją AntiOdour, o pojemności 3,5 l. Specjalny wskaźnik poinformuje o poziomie napełnienia worka, aby wymienić go na nowy na czas. TW6383 jest chroniony przed użyciem bez założonego w odpowiednim miejscu worka. Urządzenie nie włącza się, jeśli akcesorium nie zostało prawidłowo zamontowane. W ten sposób chroni urządzenie przed ewentualną awarią i zanieczyszczeniem całego wnętrza.

Specyfikacja: Tefal TW6383 Silence Force

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

68 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614001505