1 698,99 

Zaco 10

Robot Zaco A10 – tak mały, a tak sprytny. Trzy stopniowa regulację siły ssania pozwala na dostosowanie mocy działania do sprzątanej powierzchni – inna dla dywanów a inna do parkietów. Maksymalny czas pracy to 120 min. Nie jest to jedna z najwyższych wartości na rynku, ale nie będzie to znacznym problemem – urządzenie posiada funkcję automatycznego powrotu do bazy i ładowania, przez co w ciągu 350 minut ponownie się naładuje i dokończy sesję sprzątania.

ZACO A10 zestaw

Robot sprzątający Zaco A10 należy do grona wydajnych urządzeń 2w1 z funkcją równoczesnego odkurzania jak i mycia podłóg. Urządzenie wykorzystuje w swoim codziennym działaniu inteligentny system nawigacji laserowej i algorytmów. Zestawienie to gwarantuje, że robot widzi przeszkody i omija je, nie obija się o meble i nie spada ze schodów. Duże kółka umożliwiają pokonywanie uskoków, czyli np. progów, dywanów do wysokości 2 cm.

ZACO A10 mopowanie

ZACO A10 tworzy 3 mapy, np. trzy piętra Twojego domu. Urządzenie możesz uruchomić i skierować do pracy za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji. Aplikacja umożliwia także ustawienie harmonogramu pracy i ustawienie konkretnej godziny sprzątania dla konkretnego pomieszczenia. Możesz też ustawić czyszczenie w danej chwili, np. rozsypanego cukru lub rozlanego soku w kuchni albo wyregulować ilość wody podawanej do mopa, aby nie przemoczyć delikatnych podłóg jak np. drewnianego parkietu.

Specyfikacja: Zaco A10

Typ:

Automatyczny

Marka:

Zaco

Max czas pracy:

120 min

Czas ładowania:

350 min

Pojemność:

0,45 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

4260522140936