579,00 

Xiaomi Robot Vacuum X10

Robot Xiaomi Vacuum E10 zaimponuje Ci ilością i poziomem zaawansowania wbudowanych funkcji, które istotnie przekładają się na zadowolenie ze sprzątania. W trybie standardowym urządzenie pracuje przez około 110 minut – a to wystarczy na zaprowadzenie porządku na podłogach w kilku pokojowym mieszkaniu. Ponowne naładowanie baterii do poziomu 100% zajmuje ok. 330 minut. Funkcja automatycznego powrotu do bazy sprawia że robot sam pilnuje swojego poziomu naładowania, nie musisz tego kontrolować.

Xiaomi Robot Vacuum E10 ssawki

omawiany model pozwala na szybkie przełączanie pomiędzy odkurzaniem a mopowaniem a także na dostosowanie intensywności zwilżania podłóg. Trzy poziomy przepływu wody możesz stosować wg potrzeb – najwyższy dla płytek z zaschniętymi plamami a najniższy dla odświeżenia wrażliwych, drewnianych podłóg. Sporą zaletą odkurzacza Xiaomi Robot Vacuum X1o jest jego cicha praca – towarzyszący hałas to zaledwie 65 decybeli.

Xiaomi Robot Vacuum E10 odkurzacz

Tak samo funkcja regulowania intensywności ssania ułatwia pracę na płytkach i na dywanach, skutecznie usuwając z nich brud i kurz. Wbudowany filtr powietrza HEPA zatrzymuje nawet 99,9% cząsteczek w zasysanym powietrzu – w tym pyłków, bakterii, roztoczy i pleśni. Kurz nie unosi się i nie powoduje potrzeby wtórnego odkurzania. Dzięki łączności Wi-Fi i integracji urządzenia z Google Assistant i Amazon Alexa jego obsługa jest prawdziwą frajdą.

Specyfikacja: Xiaomi Robot Vacuum E10

Typ:

Automatyczny

Marka:

Xiaomi

Max czas pracy:

110 min

Czas ładowania:

330 min

Pojemność:

0,4 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

6941812703670