489,00 

Tefal Compact Power TW3953

Odkurzacz Tefal TW3953 Compact Power stworzono dla osób potrzebujących małego, prostego, ale i skutecznego modelu. Dzięki niewielkim wymiarom model odkurzacz można łatwo przechowywać w domowych schowkach. Magazynowanie ułatwia także zsuwana rura teleskopowa i automatycznie zwijany kabel. Poziom generowanego hałasu jest umiarkowany nawet przy zastosowaniu pełnej mocy – 79dB, a lekko skręcając siłę ciągu można dodatkowo go wyciszyć.

Tefal Compact Power TW3953 odkurzacz
Urządzenie najlepiej sprawdzi się w mieszkaniach, gdzie dominują podłogi twarde. Podstawowa ssawka TW3953 to dobrze znana 2-pozycyjna szczotka SPA, więc użytkownik może w trakcie odkurzania poprzez jeden przeklik zmienić jej ustawienia, by wsunęło się włosie a przez to pasowała także do podłóg miękkich. Nie trzeba zmieniać ssawki na inną. Dużym usprawnieniem jest zamontowana w uchwycie szczotka Easy Brush i panel do regulowania siły ssania. Tekstylne worki Hygiene+ skutecznie zatrzymują najdrobniejsze zanieczyszczenia, bakterie, wirusy a nawet alergeny, ale przepuszczają cząsteczki powietrza. Dzięki temu zasysane powietrze jest poddawane wysokiemu poziomowi filtracji.  Ilość kurzu przedostająca się na filtr EPA chroniący silnik jest tak znikoma, że filtr nie musi być wymieniany przez całe życie urządzenia, co także generuje oszczędności i ułatwia użytkowanie odkurzacza. Silnik w technologii EffiTech zapewnia dokładne zbieranie nieczystości i kurzu przy zachowaniu niskiego poboru energii elektrycznej. Moc to 750 Watt. Przewód ma długość 6,2m, a cały zasięg roboczy to 8,8 m. Atutem jest też stosunkowo niska waga. Bardzo łatwo się nim manewruje dzięki kółku 360°. Wykończenie jest bardzo dobre i solidne. Wąż jest obrotowy, a przez to nie plącze się podczas użytkowania.
Tefal Compact Power TW3953

Podczas wymiany worków Hygiene+ zachowana jest wysoka higiena. Dzięki możliwości zamknięcia ich przed wyjęciem z wnętrza odkurzacza Tefal TW3953 nic z zebranych zanieczyszczeń nie wydostanie się na zewnątrz. Worek wędruje prosto do kosza na śmieci, mogą go więc wymieniać także alergicy. Worki są tekstylne, o wiele bardziej wytrzymałe niż papierowe. Pojemność worka to całe 3l, a więc nie trzeba będzie go zbyt często wymieniać, co też pozwoli wprowadzić oszczędności.

Specyfikacja: Tefal TW3953 Compact Power

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614001666