Xiaomi Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM

Robot sprzątający Xiaomi Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM sprawia, że efektywność odkurzania osiąga rzadko spotykany do tej pory poziom. Czujniki nowej generacji, które producent określa jako 10x bardziej dokładne niż czujniki podczerwieni. Robot rozpoznaje przeszkodę na swej drodze np. kable czy ubrania, omija je i kontynuuje pracę. Maksymalny czas pracy wynosi 180 minut, po czym robot wraca do bazy na ładowanie. Uzupełnienie poziomu baterii do pełna trwa do 150 min.

XIAOMI Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM robot

Innowacyjne sensory ToF i zaawansowane nawigacja VSLAM perfekcyjnie współgrają ze sobą, co podnosi precyzję mapowania otoczenia. Jako rezultat robot Xiaomi Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM może zaplanować optymalną trasę sprzątania z uwzględnieniem wąskich przestrzeni, w które się nie zmieści 0- a wtedy podjedzie odkurzyć dany fragment podłogi z innej strony. Moc ssąca na poziomie 3000 Pa pozwala na naprawdę dokładne sprzątanie.

XIAOMI Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM odkurzanie

Szczotka o dużej gęstości włosia i podwójnej warstwie filtrującej pozwala na dokładne zbieranie zanieczyszczeń, w tym włosów i sierści. Robot ten dla zapewnienia idealnych efektów sprzątania posiada opcję mopowania. Model ten ma zbiornik na wodę o pojemności 250 ml, co pozwala na umycie do 160 m² podłóg. Robot sam kontroluje ilość zużywanej wody, co umożliwia równomierne mopowanie, bez pozostawiania zacieków i śladów wody.

Specyfikacja: Xiaomi Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM

Typ:

Automatyczny

Marka:

XCLEA

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

150 min

Pojemność:

0,55 l

Głośność:

68 dB

GTIN (EAN):

6973224460698