1 799,00 

XIAOMI Mi Robot Vacuum P (Czarny)

Czyste podłogi kiedy tylko chcesz i mniej obowiązków domowych – to wszystko zapewni Ci robot automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum P (Czarny). Urządzenie posiada nowoczesne oprogramowanie i zaawansowane algorytmy, które zarządzają efektywnością jego pracy. Model ten potrafi pokonywać niskie przeszkody, czyli np. najechać na dywan oraz pracować do 110 min na jednym naładowaniu. Głośność jest poniżej 70dB.

XIAOMI Mi Robot Vacuum P Czarny robot

Zbieranie kurzu, okruszków chleba czy sierści zwierząt nie sprawia mu żadnego problemu. W zależności od rodzaju podłogi i stopnia zabrudzenia możesz wybrać odpowiednią moc ssania. Specjalna konstrukcja szczotki zapobiega wplątywaniu się włosów i nie rysuje delikatnych powierzchni. Szczotka boczna umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak rogi pokoju czy wąskie szczeliny. Dzięki czemu każdy fragment mieszkania pozostaje nieskazitelnie czysty.

XIAOMI Mi Robot Vacuum P Czarny odkurzanie

Zaawansowana nawigacja mapuje mieszkania, a stworzone plany możesz podejrzeć na telefonie. W rezultacie urządzenie będzie poruszało się po zaplanowanej przez niego trasie, nie pominie żadnej powierzchni wymagającej odkurzenia i mopowania oraz nie powtórzy czyszczenia tych samych miejsc bez potrzeby. Co więcej, że możesz stworzyć precyzyjny plan i harmonogram sprzątania mieszkania – np. aby robot pracował gdy nie będzie Ciebie w domu.

Specyfikacja: XIAOMI Mi Robot Vacuum P (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Xiaomi

Max czas pracy:

110 min

Czas ładowania:

180 min

Pojemność:

0,5 l

Głośność:

70 dB

GTIN (EAN):

6934177715556