445,88 

Venibot N1 Max

Skuteczne odkurzanie i mopowanie zamknięte w jednym, niewielkim urządzeniu. Venibot N1 Max dzięki zintegrowanej technologii docisku do podłoża o mocy N10 rezultat sprzątania jest wybitny. Bateria ładuje się przez 300 minut aby uzyskać pełną siłę, po czym może odkurzać i mopować przez około 120 minut. Takie parametry pozwolą na posprzątanie nawet dużego, kilkupokojowego mieszkania podczas jednej sesji. Maxymalna głośność to 60 dB, a więc znośnie.

VENIIBOT N1 Max robot

Sporą zaletą jest opcja wymiany wody. Po mopowaniu powierzchni od 5 do 40m², robot Venibot N1 Max sam powróci do bazy, aby wyprać brudną szmatkę do mopowania. Dzięki temu unikasz rozmazywania i powstawania smug, a podłogi są zawsze idealnie czyste. Baza ma dwa oddzielne pojemniki na wodę, czystą i brudną. Dedykowana aplikacja pozwala na zdalną obsługę urządzenia i tworzenie map czyszczonych powierzchni.

VENIIBOT N1 Max stacja

Omawiany model zbiera nieczystości do worka na kurz o pojemność do 1L. Taka objętość przełoży się na codzienne odkurzanie nawet przez 1 tydzień. Możesz stosować wielorazowe lub jednorazowe worki – w zależności czy wolisz większe oszczędności czy komfort braku st6yku z zabranymi zanieczyszczeniami i alergenami. Pojemność akumulatora to 5200 mAh, a siła ssania to 2000 Pa – z takimi wartościami masz pewność, ze sprzątanie będzie kompletne i skuteczne.

Specyfikacja: Venibot N1 Max

Typ:

Automatyczny

Marka:

Venibot

Max czas pracy:

120 min

Czas ładowania:

300 min

Pojemność:

1 l

Głośność:

60 dB

GTIN (EAN):

5903148918228