1 199,00 

Tefal X-plorer Serie 120 AI RG7867

Gotowy na innowacje? Tefal przedstawia inteligentnego robota sprzątającego nowej generacji. Model X-plorer Serie 120 AI RG7867 zapewnia perfekcyjne rezultaty sprzątania za każdym użyciem, bez względu na rodzaj odkurzanej powierzchni. Opatentowany system nawigacji Smart Exploratio9n AI jest oparty na sztucznej inteligencji, co pozwala na bieżącą analizę procesu sprzątania i wprowadzanie ulepszeń. Co więcej, umożliwia to precyzyjne omijanie mebli, lamp, donic i innych przedmiotów znajdujących się na drodze.

Tefal X-Plorer Serie 95 RG7987 zestaw

Niskie przedmioty poniżej 6 cm są wykrywane i omijane przez urządzenie – dzięki temu dywan zostanie odkurzony, ale kubek z herbatą zostanie pominięty i nie będzie uderzony ani przewrócony. Urządzenie także zapamiętuje gdzie napotkał niespodziewane problemy i sugeruje, czy te obszary powinny na stałe zostać oznaczone jako strefy zakazane, pominięte w sprzątaniu. Przy da Ci się to w przypadku nóżek krzeseł i foteli – nie będą poobijane i zniszczone.

Tefal X-Plorer Serie 95 RG7987 mopowanie

Funkcja mopowania przenosi sprzątanie na nowy poziom. W zestawie otrzymujesz 3 różne ściereczki tekstylne: jedna klasyczna o średniej twardości, druga szorstka do trudniejszych zabrudzeń lub zaschniętych plam oraz miękka do zbierania kurzu i przetarcia śladu po rozsypanym cukrze bez użycia wody. Trzy intensywności pracy (Eco, Standard i Boost) stwarzają optymalne warunki dla różnych rodzajów powierzchni. Co więcej, urządzenie samoczynnie zwiększy moc pracy, gdy rozpozna że znajdzie się na wykladzinie.

Specyfikacja: Tefal X-plorer Serie 120 AI RG7867

Typ:

Automatyczny

Marka:

Tefal

Max czas pracy:

120 min

Czas ładowania:

180 min

Pojemność:

0,7 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

3221616024847