1 299,99 

Roborock Q7 Max (Czarny)

Czy chcesz się założyć, że odkurzanie w krótkim czasie może stać się Twoim ulubionym obowiązkiem domowym? Poznaj Robota Roborock Q7 Max Czarny. Czas nieprzerwanej pracy to nawet 180 min, w czasie których posprzątanych zostanie nawet kilka pokojów. Gdyby to było za krótko, to w ciągu 360 min urządzenie ponownie się naładuje, a potem ponownie rozpocznie pracę. Dzięki mocy ssania osiągającej 4200 Pa, model ten świetnie poradzi sobie z kurzem w dywanach jak i brudem w szczelinach między panelami.

Roborock Q7 Max black robot

Nowoczesny system nawigacji LiDAR PreciSense, funkcja mapowania 3D oraz 5-cio ramienna szczotka o zapewniają skuteczne działanie. Roborock Q7 MAx Czarny mapuje i zapamiętuje rozkład pokojów i mebli, by w konsekwencji wytyczyć optymalne ścieżki sprzątania. Dzięki aplikacji możesz sterować działaniem robota jak i podejrzeć stworzone mapy. Możesz także ręcznie dodać meble i dywany, aby stworzyć wierne odzwierciedlenie Twojego domu. 

Roborock Q7 Max black mopowanie

Obawiasz się że kurz mógł już „przykleić się” do podłogi lub drobinki piasku mogło pozostawić mikro ślady? Dwie funkcje pomogą zaprowadzić idealny porządek. Pierwsza to gumowa szczotka, która ułatwia wzruszanie kurzu. Druga to niezastąpione mopowanie. Zbiornik na wodę ma pojemność 350 ml i jest połączony z drugim zbiornikiem, na kurz, o objętości 470ml. Dzięki takiej konstrukcji możesz jednocześnie wylewać wodę i wysypywać kurz.

Specyfikacja: Roborock Q7 Max (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Roborock

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,47 l

Głośność:

67 dB

GTIN (EAN):

6970995784862