1 289,00 

Roborock Q7 Max (Biały)

Czy marzysz o zawsze czystych i zadbanych podłogach? Dzięki robotowi Roborock Q7 Max Biały bez wysiłku utrzymasz porządek i higienę w swoim mieszkaniu, nie tylko w sobotnie popołudnie gdy w końcu masz chwilę na posprzątanie mieszkania. Teraz ten czas będziesz mogła wykorzystać na chwilę relaksu. Akumulator litowo-jonowy o mocy 5200 mAh umożliwia nawet do 3 godzin ciągłej pracy na jednym naładowaniu. Ponowne naładowanie trwa do 360 minut.

Roborock Q5 Pro+ odkurzanie plus

Chcesz jeszcze bardziej zredukować swój wysiłek i zautomatyzować sesje sprzątania podłóg w mieszkaniu? Możesz skorzystać z funkcji harmonogramu i zaprogramować odkurzacz Roborock Q7 Max według Twoich indywidualnych preferencji. Możesz też zapomnieć o ręcznym myciu podłóg mopem. omawiany model posiada funkcję mycia, przez co oszczędzisz jeszcze więcej cennego czasu i energii.

Roborock Q5 Pro+ robot plus

Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Bialy ma wbudowane inteligentne i precyzyjne czujniki, które umożliwiają opracowanie mapy mieszkania, uwzględniając wszystkie ściany, meble, donice, lampy i inne przedmioty. Efektem będzie wysoka jakość sprzątania i czystość w każdym zakątku. Możesz też ustawić wirtualne ściany i strefy wykluczenia, w które model ten nie wjedzie, np schowek lub pokój dziecięcy. Utworzone mapy możesz podejrzeć w aplikacji na telefonie.

Specyfikacja: Roborock Q7 Max (Biały)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Roborock

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,47 l

Głośność:

67 dB

GTIN (EAN):

6970995784855