3 238,00 

Roborock Q-Revo (Czarny)

Pożegnaj się z brudną robotą raz na zawsze i poczuj komfort płynący z posiadanie zaawansowanego i inteligentnego robota sprzątającego. Roborock Q-Revo (Czarny) czyni odkurzanie niezwykle kompleksowym, łatwym i przyjemnym procesem. Moc ssąca to aż 5500 Pa, a działanie przy pełnej baterii może trwać nawet 180 minut. To wystarczy na skuteczne posprzątanie powierzchni do 400 m2. Czas ładowania akumulatora do pełna trwa około 240 minut.

Roborock Q Revo czarny stacja

Roborock Q Revo Czarny dzięki zainstalowanym czujnikom i laserom łatwo wykrywa i omija potencjalne przeszkody, przez które mógłby się zablokować, zaklinować lub utknąć. Aplikacja w której zarządzasz pracą robota podpowie Ci, czy zaznaczyć problematyczne obszary jako strefę wykluczona. Dzięki temu nie musisz martwić się o uprzątnięcie podłogi z kabli czy miski z jedzeniem dla psa przed rozpoczęciem odkurzania. Model ten wykrywa też schody.

Roborock Q Revo czarny mopowanie

Funkcja mopowania jest niezwykle zaawansowana. Dwa pady mopujące poruszają się z prędkością nawet 200 obrotów na minutę, przez co usuną nawet zaschnięte plamy. Po zakończonej pracy, gdy urządzenie wraca do stacji, nakładki mopujące są unoszone o 7 mm,przez co nie zostawiają brudnych smug. Dzięki integracji z Amazon Alexa, Google Home i skrótów Apple Siri możesz uruchomić urządzenie i rozpocząć sprzątanie całego mieszkania lub jedynie wybranych miejsc wydając polecenie głosowe.

Specyfikacja: Roborock Q-Revo (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Roborock

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

240 min

Pojemność:

0,35 l

Głośność:

68 dB

GTIN (EAN):

6970995787436