Tefal TW3724 Compact Power Cyclonic

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Compact Power Cyclonic TW3724

Odkurzacz Tefal TW3724 Compact Power™ Cyclonic jest mały i praktyczny. Dobrze sprawdzi się w mieszkaniach o nie za dużej powierzchni ze względu na swoje kompaktowe gabaryty.  Zbiornik na kurz ma 1,5l, a teleskopowa, rozsuwana rura, automatyczne zwijanie kabla oraz możliwość zaparkowania, czyli postawienia urządzenia w pionie po użyciu są praktycznymi udogodnieniami, dzięki czemu odkurzacz po użyciu zmieści się na każdą półkę w Twojej szafie.

Tefal TW3724 Compact Power Cyclonic
Wygodny, klasyczny uchwyt węża z wbudowaną szczotką Easy Brush pozwoli szybko i wygodnie odkurzyć zakamarki. Dwu-pozycyjna szczotka SPA wspomoże łatwo i bez nadmiernego wysiłku posprzątać całe mieszkanie, a zwłaszcza podłogi twarde, jak panele, płytki czy parkiet. Dodatkowa szczelinówka pozwoli dotrzeć do wszystkich wąskich miejsc, gdzie standardowa szczotka się nie zmieści. Urządzenie tak jak wszystkie odkurzacze bezworkowe Tefal posiada podwójny system filtracji zasysanego powietrza. Pierwszy to zmywalny filtr piankowy (który w każdym momencie możesz przepłukać pod bieżącą wodą) oraz filtr powietrza EPA który zatrzymuje zanieczyszczenia na poziomie aż do 99,98%. Wszystkie zanieczyszczenia, nawet odchody roztoczy, drobny kurz, bakterie i wirusy zostają skutecznie zatrzymane. Odkurzacz Tefal TW3724 jest bardzo lekki. Ma solidny, wygodny uchwyt, dzięki czemu jego przenoszenie pomiędzy pokojami czy po schodach nie sprawia żadnego problemu. Małe kółko 360* dba o jego zwrotność, a duże koła po bokach urządzenia gwarantują stabilność, nawet podczas pokonywania progów między pokojami. Wąż jest obrotowy, nie plącze się więc podczas odkurzania. Przyciski włączenia/wyłączenia oraz zwijania kabla można uruchomić stopą, unikniesz więc niepotrzebnego schylania się.
Odkurzacz Tefal TW3724

Odkurzacz TW3724 Tefal ma 750Watt, a dzięki technologii EffiTech charakteryzuje się wysoką efektywnością silnika z jednoczesnym zachowaniem niskiego poziomu poboru energii elektrycznej. Opcja cyklonowa która zastępuje użycie worków dodatkowo dba o to, aby nie ponosić dodatkowych regularnych wydatków w na ich wymianę. Pojemnik możesz w każdym momencie wyjąć i szybko opróżnić. Zasięg roboczy 8.8 m sprawdza się idealnie w małych i średnich mieszkaniach.

Specyfikacja: Tefal TW3724 Compact Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614000614