1 039,00 

Lenovo T1 S Pro

Wysoka skuteczność zamknięta w niezwykle eleganckiej obudowie – taki jest robot sprzątający Lenovo T1 s Pro. Model ten dzięki programowaniu w aplikacji zajmie się sprzątaniem podłóg od a do z oraz sam opróżni swój pojemnik na kurz. Twoje ręce pozostaną czyste, zdrowie nawet jeśli jesteś alergikiem nienaruszone, a czas zaoszczędzony. Maksymalny czas działania to 150 min, wiec wystarczy na odkurzanie nawet znacznych powierzchni. Gdy się rozładuje – sam wróci do bazy. Ładowanie do pełna to 300min.

LENOVO T1S nawigacja

Odkurzacz automatyczny Lenovo T1 S Pro posiada system nawigacyjny i zestaw czujników, które umożliwiają mu efektywne poruszanie się po pomieszczeniu oraz omijanie przeszkód w czasie rzeczywistym: czujniki antykolizyjne, przeszkód i wykrywające zabrudzone miejsca. Dodatkową zaletą jest pochłanianie kurzu i nieczystości z narożników. Wysokość jedynie 9,8 cm umożliwia zaprowadzenie porządków nawet pod niską kanapą czy łóżkiem.

LENOVO T1S szczotki

Po zakończeniu odkurzania robot sprzątający Lenovo T1 S Pro sam podjedzie do stacji i przekaże wszystkie zebranie nieczystości do jednorazowego worka. Dzięki temu obsługa urządzenia bez Twojej manualnej interwencji jest jeszcze rzadsza. Komfort użycia wchodzi na następny poziom. Znacznym udogodnieniem jest też funkcja harmonogramu pracy, który możesz ustawić tak, aby robot rozpoczynał działanie gdy wyjdziesz z mieszkania, aby móc cieszyć się czystością po powrocie.

Specyfikacja: Lenovo T1 S

Typ:

Automatyczny

Marka:

Lenovo

Max czas pracy:

150 min

Czas ładowania:

300 min

Pojemność:

0,4 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

6941192236478