899,00 

HEXO Duo (Czarny)

Chcesz usprawnić sprzątanie mieszkania, ale potrzebujesz jedynie bazowych funkcji za niewysoką cenę? Odkurzacz automatyczny Hexo Duo Czarny posiada multum praktycznych funkcji, a jego zakup nie nadwyręży Twojego miesięcznego budżetu. Długość czasu pracy przy pełnym akumulatorze to 100 minut, a więc całkiem zadowalający wynik. Czas ładowania to 300 min. Wysokość to 7,6 cm – co będzie świetną zaletą gdy masz meble i łózka o niskim profilu.

HEXO Duo Czarny robot

Robot sprzątający HEXO Duo ma wbudowane 3 szczotki: 2 małe zmiotki boczne oraz turboszczotkę z długim włosiem. Takie rozwiązanie pozwala posprzątać wszystkie typy podłóg – od twardych z wieloma zakątkami po dywany w których może utykać sierść Twojego zwierzaka. Funkcja mopowania ściereczkami z mikrofibry umożliwia jednoczesne mopowanie, co łącznie daje Ci kompleksowe czyszczenie.

HEXO Duo Czarny ssawki

Dedykowana aplikacja pozwala na dostosowanie działania robota Hexa Duo do Twoich preferencji. Dzieki niej możesz urządzenie uruchomić, zatrzymać, określić przedział czasowy gdy może działać lub zakres powierzchni które ma czyścić, np. wyłączając powierzchnię kuchni gdy gotujesz lub pokój dziecięcy gdy Twój maluszek się bawi. Czujniki dywanów, odległości i wysokości dbają aby urządzenie nie obijało przeszkód oraz odsuwało się od schodów, aby wyeliminować ryzyko, że robot spadnie i się uszkodzi.

Specyfikacja: HEXO Duo (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Hexo

Max czas pracy:

100 min

Czas ładowania:

300 min

Pojemność:

0,6 l

Głośność:

59 dB

GTIN (EAN):

5904012310223