674,00 

Electrolux EB61C2DBP

Po co się męczyć, skoro nie ma takiej potrzeby? Odkurzacz Electrolux EB61C2DBP pomoże Ci zaprowadzić porządek w każdej sytuacji i na każdej powierzchni. Innowacyjna konstrukcja ssawki Dust Magnet Silent umożliwia zasysanie do 100% kurzu z powierzchni płaskich i szczelin, zachowując przy tym maksymalną ciszę działania. Moc silnika to 750 Watt, a generowany hałas nie przekracza 73 dB – dzięki temu nie będzie uciążliwy ani dla Ciebie ani dla pozostałych domowników.

electrolux-eb61c2dbpjpg 3

Powołując się na dane od producenta, worek S-bag Classic Long Performance w połączeniu z higienicznym, zmywalnym filtrem wylotowym pozwalają zatrzymać nawet 99,99% cząsteczek o rozmiarach powyżej 1 mikrometra. Powietrze staje się jeszcze czystsze i przyjazne nawet dla alergików. Trzy praktyczne ssawki umożliwiają skutecznie zbierać okruszyny i nieczystości ze wszystkich rodzajów podłóg.

electrolux-eb61c2dbpjpg 2

Duże kółka pozwalają na zwrotne manewrowanie, nawet przy przesuwaniu przez progi. Zasięg pracy na 12 metrów pozwala sprzątać szeroki promień bez konieczności przełączania wtyczki.  Dodatkowo, model ten jest przyjazny środowisku bez obniżenia wydajności – nawet 50% plastiku wykorzystanego do produkcji jest odzyskana z recyklingu, a instrukcja została wydrukowana jest na papierze z makulatury.

Specyfikacja: Electrolux EB61C2DBP

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

73 dB

Filtr powietrza:

antyalergiczny

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

12 m

GTIN (EAN):

7332543822959