3 499,00 

Ecovacs Deebot T20 Omni (Biały)

Wnieś proces automatycznego odkurzania podłóg na wyższy poziom. Odkurzacz Ecovacs Deebot T20 (Omni Biały) jest naszpikowany zaawansowanymi funkcjami, które zapewnią Ci ogrom zadowolenia z działania robota. Pojemny akumulator wystarcza na 260 minut nieprzerwanej pracy. Jeżeli w trakcie odkurzania wskaźnik naładowania spadnie do zbyt niskiego poziomu, Deebot T20 sam wróci do stacji dokującej, aby uzupełnić energię.

ECOVACS Deebot T20 Omni Biały odkurzacz

Wielkim plusem urządzenia jest inteligentne działanie. Czujniki rozpoznają zmianę powierzchni z twarde na miękkie dywany i powodują automatyczne zwiększenie siły ssącej oraz uniesienie padów mopujących, aby nie dotykały włosia. Wracając na płytki, intensywność zasysania jest zmniejszane, a pady opuszczane. Maksymalna siła zasysania to aż 6600 Pa.

ECOVACS Deebot T20 Omni Biały mopowanie

Stacja bazowa posiada mechanizm czyszczenia padów mopujących po zakończonej pracy. Jest to szczególną zaletą, jeżeli oczekujesz os swojego sprzętu kompleksowego działania i jak najmniejszej swojej ręcznej ingerencji. Uporczywe plamy z zebranego wina czy soku marchewkowego są rozpuszczane, a następnie osuszane. Pady są gotowe do ponownego użycia – czyste i bez nieładnych zapachów.

Specyfikacja: Ecovacs Deebot T20 (Omni Biały)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Ecovacs

Max czas pracy:

260 min

Czas ładowania:

390 min

Pojemność:

0,4 l

Głośność:

69 dB

GTIN (EAN):

6970135030903