4 998,00 

Ecovacs Deebot Ozmo N8+

Ecovacs Deebot Ozmo N8+ został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności samodzielnego sprzątania i minimalnej interwencji użytkownika. Precyzyjne mapowanie, technologią nawigacji TrueMapping 1.0, zbiornik na wodę OZMO i stacja automatycznego opróżniania sprawią, że skuteczność sprzątania zostanie wzniesiona na całkiem nowy poziom. Głośność to tylko 67 decybeli, a więc urządzenie może swobodnie pracować nawet gdy wszyscy domownicy są w mieszkaniu.

ECOVACS 196249 DEEBOT OZMO N8+ plus robot

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu ssącego oraz szczotek walcowych, odkurzacz skutecznie usuwa kurz, brud i sierść zwierząt z różnych powierzchni, włączając w to dywany, panele podłogowe oraz płytki. Dodatkowo, wbudowany filtr powietrza eliminuje nawet najmniejsze cząsteczki pyłów, kurzu i alergenów, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie.

ECOVACS 196249 DEEBOT OZMO N8+ plus ssawki

Innowacyjna konstrukcja kanału ssącego i system generowania ciśnienia optymalizuje pracę robota sprzątającego Ecovacs Deebot Ozmo N8+ i zapewnia wysoką moc ssania- aż do 2300 Pa. Pojemność wbudowanego zbiornika na nieczystości to 0,42 litra, które po zakończonym cyklu odkurzania przenoszone są do worka o pojemności 2,5 l – ten przechowuje kurz i sierść nagromadzoną średnio nawet przez 30 dni.

Specyfikacja: Ecovacs Deebot Ozmo N8+

Typ:

Automatyczny

Marka:

Ecovacs

Max czas pracy:

110 min

Czas ładowania:

?

Pojemność:

0,42 l

Głośność:

67 dB

GTIN (EAN):

6943757601080