1 399,00 

Dyson V11

Odkurzacze Dyson często są uznawane za dobre jakościowo i skuteczne urządzenia odkurzające. Dyson V11 jest jednym z najbardziej zaawansowanych modeli w swojej kategorii i oferuje multum korzyści dla jego posiadaczy. Bateria ma znaczną wydajność i wystarcza nawet na dłuższe czyszczenie – działa do 60 min, a więc wystarczy na posprzątanie nawet dużego mieszkania. Model ten jest niezwykle lekki, ponieważ waży zaledwie 3 kg. Twoje dłonie i kręgosłup nie będą bolały nawet gdy będziesz używać go podczas dłuższej sesji sprzątania.

DYSON V11 odkurzacz

Inteligentny system pozwala na dostosowanie mocy ssania w zależności od rodzaju podłogi – niższą możesz wykorzystać do podłóg twardych, a wyższą do miękkich. Dzięki temu możesz kontrolować skuteczność odkurzania jak i zoptymalizować zużycie baterii. Opcja bezprzewodowa ułatwia manewrowanie i czyszczenie w różnych miejscach, gdzie dostęp do gniazdka elektrycznego jest utrudniony. Pakiet różnorodnych ssawek pozwala na skutecznie usuwanie zarówno drobnego kurzu, jak i większych zanieczyszczeń jak okruchy chleba.

DYSON V11 odkurzanie

Cyfrowy silnik podnosi efektywność i trwałość urządzenia. Elektroniczny wyświetlacz sprawia że możesz monitorować poziom naładowania baterii oraz otrzymywać inne informacje dotyczące intensywności pracy. Dla osób z alergią ważny jest system filtracji, a odkurzacz Dyson V11 posiada zaawansowane filtry zasysanego powietrza, które pomagają w zatrzymywaniu nie tylko śmieci, ale i najdrobniejszych cząsteczek bakterii, wirusów i alergenów.

Specyfikacja: Dyson V11

Typ:

Bezprzewodowy

Marka:

Dyson

Max czas pracy:

60 min

Pojemność:

0,77 l

Waga:

3 kg

Głośność:

88 dB

GTIN (EAN):

5025155082003