1 540,00 

Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2

Czy odkurzacz zawsze musi mieć schematyczny, powtarzalny wygląd? Niespodzianka! Poznaj Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2, niezwykle skuteczny i nietuzinkowy model. Odpowiednio wyliczony i rozplanowany środek ciężkości pozwala na łatwe przesuwanie po podłodze, a gdyby się przewrócił, to sam powróci do właściwej pozycji. Uchwyt jest również funkcjonalny – przegubowy, co umożliwia obrót 360° i daje łatwe manewrowanie oraz sprzątanie różnych powierzchni. Głośność nie przekroczy 80 dB.

dyson-cinetic-big-ball-multifloor 2

Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2 posiada trzy innowacyjne ssawki. Pierwsza to pneumatyczna głowica czyszcząca, która rozpoznaje i dostosowuje się do podłóg – obniża się lub podwyższa uszczelniając siłę ssania. Druga to ssawka do węższych powierzchni, np. schodów. Trzecia, Combi, działa jak szczelinówka.

dyson-cinetic-big-ball-multifloor 3

Prezentowany model jest bezworkowy. Dedykowany zbiornik ma pojemność 0,8 i możesz go opróżnić w każdej chwili. Usuwanie nieczystości odbywa się za pomocą jednego przycisku – dolna klapa otwiera się, a całość spada prosto do kosza na śmieci. Wszystko higienicznie, łatwo, lekko i bez zbędnego kontaktu z kurzem i alergenami. Filtr powietrza to niezastąpiony i najwyższej jakości HEPA AirClean Lifetime. Zasięg pracy to prawie 11 metrów.

Specyfikacja: Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2

Marka:

Dyson

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

80 dB

Filtr powietrza:

HEPA AirClean Lifetime

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

0,8 l

Zasięg pracy:

10,61 m

GTIN (EAN):

5025155027523