6 199,00 

Dyson 360 VisNav

Poznaj inteligentny robot sprzątający z systemem wizyjnym 360° – Dyson 360 VisNav. Używając aplikacji na smartfonie możesz ustawić harmonogram i zakres prac. Maksymalny czas pracy to 50 minut, ale urządzenie szybko się ładuje – w zaledwie 150 minut osiąga pełną gotowość do dalszej pracy. Pakiet czujników dba o skuteczne i bezpieczne odkurzanie, bez obić mebli i upadków ze schodów. Niski profil pozwala dotrzeć nawet pod kanapy i fotele, by zapewnić czystość w każdym miejscu.

Dyson 360 VisNav przekrój

Szczotka jest równa szerokości całego urządzenia, co umożliwia sprzątanie na maksymalnie dużej powierzchni. Szczotki boczne pomagają od razu zasysać nieczystości na krawędziach, a nie tylko je przesuwać na środek do dyszy. Robot dysponuje czterema programami sprzątania. Tryb „Cichy” pozwala na ciche chociaż nieco dłuższe odkurzania, a „Boost” daje maksymalną moc ssania co jest najlepsze dla dywanów. Tryb „Szybki” kalibruje prędkość vs jakość, a program „Auto” optymalnie dostosowuje siłę zasysania do ilości zanieczyszczeń i rodzaju powierzchni.

Dyson 360 VisNav ssawki

Mechanizm łatwego opróżniania zbiornika pozwala na wyrzucenie zbiorników jednym szybkim ruchem do kosza na śmieci, eliminując jakikolwiek bezpośredni kontakt i styczność ze śmieciami. .System oczyszczania powietrza opiera się na filtrze HEPA, który skutecznie wychwytuje kurz i inne drobinki i na stałe zatrzymuje do 99,99% z nich. Teraz Twój dom będzie wolny od kurzu, bakterii, wirusów, sierści innych alergenów. Szczotka jak i filtr są zmywalne, więc w razie potrzeb możesz je przemyć pod bieżącą wodą.

Specyfikacja: Dyson 360 VisNav

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

65 min

Czas ładowania:

150 min

Pojemność:

0,57 l

Głośność:

70 dB

GTIN (EAN):

5025155047859