1 399,00 

Dreame U10

Marzysz o nowoczesnym narzędziu do sprzątania, które zintegruje wydajność, innowacyjność i komfort użycia? Odkurzacz Dreame U10 zapewnia świetne rezultaty sprzątania oraz prawdziwą przyjemność z korzystania z zaawansowanych technologii. Dzięki niemu dbanie o porządek w domu staje się łatwiejsze i bardziej skuteczne niż z pomocą jakiegokolwiek innego sprzętu. Model ten pozwala na nieprzerwaną pracę przez 40 min – w takim czasie posprzątasz nawet całkiem spore mieszkanie. Maksymalny hałas to 84 dB, który możesz obniżyć zmniejszając siłę ssania. Waga to tylko 2,9 kg.

DREAME U10 odkurzanie

Siła ssania to stały poziom 18000 Pa. Ssawka w kształcie litery „V” łączy w sobie miękkie i twarde włosie, co sprawdzi się świetnie jednakowo na panelach, płytkach ale tez dywanach z długim włosiem. Dodatkowo głowica została wyposażona w diody LED, dzięki którym każde miejsce, czy to pod kanapą czy w kątach za zasłoną będzie doskonale rozświetlony. Od teraz żaden włos, czy okruch nie umknie Twojej uwadze!

DREAME U10

Zaawansowany system filtracji składa się z dwóch elementów: cyklonowej separacji zanieczyszczeń od powietrza oraz filtra EPA, który zapewnia skuteczność zatrzymywania nawet drobnych cząsteczek kurzu i alergenów na poziomie 99,9%. Wszystkie śmieci gromadzone są w przezroczystym zbiorniku o pojemności 0,5 l, który łatwo opróżnisz za pomocą raptem jednego przycisku. Teraz możesz oddychać pełną piersią i cieszyć się wybitną czystością podłóg i powietrza!

Specyfikacja: Dreame U10

Typ:

Bezprzewodowy

Marka:

Dreame

Max czas pracy:

40 min

Pojemność:

0,5 l

Waga:

2,9 kg

Głośność:

84 dB

GTIN (EAN):

6976233670232