1 399,00 

Dreame T30

Od teraz już żaden kabel nie przeszkodzi Ci w dotarciu do kąta za sofą lub przestrzenią pod łóżkiem, ponieważ dzięki Dreame T30 dosięgniesz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Pojemny akumulator daje nawet 90 min ciągłego działania – to wartość wystarczająca, aby odkurzyć cały dom lub mieszkanie o większym metrażu. W razie potrzeb możesz skorzystać z wymiennego akumulatora. Napięcie to wysokie 29,6 V, co przekłada się na wysoką skuteczność zasysania zanieczyszczeń z podłóg. Poziom  hałasu nie przekracza 72,7 dB.

DREAME T30 odkurzacz

Odkurzacz Dreame T30 został stworzony z myślą o maksymalnej wszechstronności. Dzięki załączonym ssawkom i akcesoriom model ten doskonale radzi sobie z różnymi podłogami i rodzajami zanieczyszczeń. Bardzo praktyczną opcją jest też możliwość odłączenia rury przedłużającej i przekształcenie go z tradycyjnego odkurzacza do sprzątania podłóg na przenośny, ręczny odkurzacz do trudno dostępnych miejsc. Miękka szczotka do zbierania kurzu, ssawka szczelinowa lub ssawka z twardym włosiem pomagają skutecznie zebrać kurz z niestandardowych powierzchni, jak półki, grzbiety książek czy kąty przy suficie.

DREAME T30 odkurzanie

Dreame T30 posiada 5-cio stopniowy, zaawansowany system filtrów, w tym najbardziej skuteczny na rynku wylotowy filtr HEPA. Filtr ten efektywnie przechwytuje nawet mikroskopijne cząsteczki kurzu, alergenów, bakterii, pleśni i innych zanieczyszczeń, sprawiając, że nie tylko podłogi ale i powietrze w Twoim domu jest czystsze. Dzięki temu Dreame T30 jest świetny gdy Twoi domownicy to alergicy. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,6 l, a więc nie musisz opróżniać go co chwilę – a nawet jeśli, to zrobisz to kilkoma szybkimi ruchami.

Specyfikacja: Dreame T30

Typ:

Bezprzewodowy

Marka:

Dreame

Max czas pracy:

90 min

Pojemność:

0,6 l

Waga:

4,6 kg

Głośność:

72,7 dB

GTIN (EAN):

6972086390600