1 574,02 

Cecotec Conga 2290

Cecotec Conga 2290 to odkurzacz, który idzie z duchem czasu, oferując najnowsze technologie w dziedzinie sprzątania: niezawodną wydajność i wygodę użytkowania, abyś mógł cieszyć się czystymi higienicznymi podłogami bez wysiłku. Maksymalny czas działania to 160 min, a więc model ten poradzi sobie nawet z dużymi mieszkaniami. Maksymalna głośność to 64 dB, a więc nie będzie za mocno przeszkadzał nawet podczas oglądania serialu lub drzemki Twojego dziecka.

Cecotec Conga 2290 Ultra Home pilot

Niezrównana wygoda użytkowania to kolejna zaleta odkurzacza automatycznego Cecotec Conga 2290. Dzięki możliwości sterowania za pomocą aplikacji mobilnej i pilota możesz łatwo zaplanować harmonogram odkurzania, uruchamiać i kontrolować pracę urządzenia gdy jesteś poza mieszkaniem oraz dostosować ustawienia do Twoich preferencji. Wszystko będzie lśniło czystością, gdy tyko wrócisz do domu, przez co będziesz miała więcej czasu na relaks.

Cecotec Conga 2290 Ultra Home działanie

Conga 2290 radzi sobie z różnorodnymi rodzajami zanieczyszczeń na różnych powierzchniach, zapewniając głębokie i dokładne czyszczenie, nieważne czy to parkiet czy dywan. Dzięki zastosowaniu opcji mopującej, potrafi skutecznie zbierać kurz i inne drobne  zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnie nieskazitelnie czyste i wolne od alergenów. Baza ładująca posiada wbudowany pojemnik na kurz, który przejmuje zebrane nieczystości z robota po zakończonej sesji.

Specyfikacja: Cecotec Conga 2290

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

160 min

Czas ładowania:

?

Pojemność:

?

Głośność:

64 dB

GTIN (EAN):

8435484056762