329,00 

Bosch BGLS2BA2 Series 2

Skuteczny, łatwy w obsłudze i przechowywaniu – taki właśnie jest odkurzacz Bosch BGLS2BA2 Series 2. Dzięki ergonomicznej, przemyślanej konstrukcji sprzęt jest lekki i łatwy w przenoszeniu. Po zakończone pracy zmieści się nawet do małej szafki. Moc silnika sięga 600 Watt, a maksymalna głośność to 80 dB. Silnik jest trwały i solidny, więc będziesz cieszyć się urządzeniem przez wiele lat. Dbając o środowisko naturalne, model ten jest w 64% wykonany z tworzyw z recyklingu.

Bosch BGLS2BA2 2

Konstrukcja komory na worek jest również dobrze rozplanowana – dzięki odpowiedniemu kształtowi worek może się rozłożyć w całości. Zanieczyszczenia wypełnią całe jego 3,5 litrowe wnętrze, przez co worek wystarczy na dłuższy czas, a oszczędność czasu i pieniędzy wzrośnie. Funkcjonalne ssawki pomogą Ci zbierać zanieczyszczenia z różnych powierzchni. 6-metrowy kabel umożliwia swobodne sprzątanie dużych przestrzeni, np. długiego holu.

Bosch BGLS2BA2 3

Miarą skuteczności sprzątania i zbierania kurzu jest też jakość wypuszczanego powietrza. Odkurzacz Bosch BGLS2BA2 posiada antyalergiczny filtr PureAir, który według danych od producenta wypuszcza powietrze w 99,9% przefiltrowane nawet z cząsteczek kurzu, bakterii i wirusów. Co więcej, filtr jest zmywalny, dlatego możesz go przepłukać pod wodą by odzyskał swoją czystość. Ergonomiczna rączka wspomaga wygodne przenoszenie urządzenia po schodach.

Specyfikacja: Bosch BGLS2BA2

Marka:

Bosch

Typ:

Workowy

Moc silnika:

600 W

Głośność:

80 dB

Filtr powietrza:

PureAir

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

4242005310999