869,00 

Xiaomi Robot Vacuum S10

Przekonaj się na własnej skórze jak odkurzanie może być proste. Odkurzacz automatyczny Xiaomi Robot Vacuum S10 będzie tego doskonałym potwierdzeniem. Nawigacja laserowa LDS szybko i precyzyjnie tworzy mapy pomieszczeń i układa trasy przejazdu w kształcie zygzaka oraz litery Y, aby mieć pewność, że każdy centymetr został oczyszczony. Maksymalny czas działania to 130 min, po czym następuje cykl ładowania który trwa 390 min.

Xiaomi Robot Vacuum S10 mopowanie

Wiele wbudowanych zaawansowanych czujników rozpoznaje złożoność otoczenia i przeszkody na drodze, tak aby je ominąć i nie zniszczyć. Nie musisz się obawiać, ze na podłodze została miska z karmą dla kota lub zabawki Twojego dziecka. Duża moc zasysania rzędu 4000 Pa poradzi sobie z podłogami twardymi jak i miękkimi dywanami. Obrotowa turboszczotka skutecznie wyczesuje brud i zanieczyszczenia z włosia dywanów.

Xiaomi Robot Vacuum S10 zbiornik

Xiaomi Robot Vacuum S10jest naszpikowany technologiami. W dedykowanej aplikacji możesz przeglądać stworzone mapy i oddzielać je od siebie, wskazując obszary które wymagają rzadszego lub częstszego sprzątania. Wirtualna ściana i obszary zastrzeżone pomagają całkowicie wykluczyć wybrany obszar ze sprzątania – np. pokój dziecięcy. Innowacyjny zbiornik na wodę pozwala wybrać poziom uwalniania wody, dostosowany do rodzaju sprzątanej powierzchni.

Specyfikacja: Xiaomi Robot Vacuum S10

Typ:

Automatyczny

Marka:

Xiaomi

Max czas pracy:

130 min

Czas ładowania:

390 min

Pojemność:

0,4 l

Głośność:

66 dB

GTIN (EAN):

6934177781926