1 449,00 

Xiaomi Robot Vacuum S10+

Marzysz o urządzeniu do sprzątania podłóg, które będzie łatwe w obsłudze, skuteczne w działaniu i możliwe do spersonalizowania? Mamy dobrą wiadomość. To wszystko łączy w sobie Xiaomi Robot Vacuum S10+. Dmuchawa z mocą zasysania kurzu i śmieci na poziomie 4000 Pa umożliwia dokładne odkurzanie na wszystkich powierzchniach. Laserowy system LDS do nawigacji umożliwia mapowanie rozkładu mieszkania oraz rozpoznawanie przedmiotów jak lampy, nóżki stołu i zabawki, aby je ominąć.

Xiaomi Robot Vacuum S10+ ssawki

Aplikacja na telefon pomaga szybko i łatwo tworzyć plan sprzątania, ustawiać obszary na które robot nie powinien wjeżdżać i sterować intensywnością zasysania i mopowania. Wbudowany pojemnik na śmieci ma objętość 450 ml, a więc jego opróżnianie będzie konieczne mniej-więcej raz na tydzień. Tryb mopowania symulujący ręczne mycie powierzchni pomaga usunąć nawet stare, zaschnięte plamy, a Twoja interwencja nie będzie wymagana.

Xiaomi Robot Vacuum S10+ robot

Wkładki mopujące przyklejane są na rzep, więc łatwo je zamontujesz a później równie łatwo zdejmiesz by przepłukać je pod bieżącą wodą i wyczyścić. Duża objętość zbiornika na wodę, aż 200ml, pozwala na umycie do 150 m2 w ciągu jednej sesji sprzątania. Bardzo praktyczną zaletą trybu mopowania jest automatyczne omijanie dywanów, by nie zostały one zamoczone a przez to zniszczone. Tak mały sprzęt, a tak wiele możliwości!

Specyfikacja: Xiaomi Robot Vacuum S10+

Typ:

Automatyczny

Marka:

Xiaomi

Max czas pracy:

120 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,45 l

Głośność:

68 dB

GTIN (EAN):

6934177794025