1 767,00 

XCLEA H30 Plus

Bierzesz pod uwagę zakup robota sprzątającego? Chcesz, aby był on jak najbardziej skuteczny i łatwy użyciu przy codziennym sprzątaniu? Robot sprzątający XCLEA H30 Plus ma wydajną baterię, która przy pełnym naładowaniu jest w stanie odkurzać przez okres do 150 minut. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpania, robot sam wraca do bazy na kolejny cykl ładowania, który potrwa około 210 minut. Następnie będzie kontynuował sprzątanie podłóg w Twoim mieszkaniu.

XCLEA H30 Plus robot

Dzięki aplikacji HiLink możesz sterować robotem XCLEA H30 Plus ze swojego telefonu komórkowego. Teraz możesz ustawić program sprzątania, wybrać godziny pracy lub zmienić tryb sprzątania. Świetną zaletą jest także technologia mopowania. Dzięki niej sprzątanie podłóg jest jeszcze dokładniejsze i szybsze, bo wszystko odbywa się za jednym razem. Już nie musisz przejmować się śladami błota lub resztkami rozlanego soku na podłodze.

XCLEA H30 Plus odkurzanie

Zaawansowana i inteligentna nawigacja LDS z sensorami optycznymi optymalizuje pracę urządzenia. Robot szybko skanuje i mapuje każdy pokój, przez co skutecznie ominie wszystkie przeszkody, jak np kable czy doniczki i posprząta w szybki i efektywny sposób. Zintegrowany pojemnik na kurz przejmuje od robota zebrane zanieczyszczenia, przez co odkurzanie może być dłuższe i nie wymaga Twojej interwencji, aby opróżnić wbudowany zbiornik robota.

Specyfikacja: XCLEA H30 Plus

Typ:

Automatyczny

Marka:

XCLEA

Max czas pracy:

150 min

Czas ładowania:

210 min

Pojemność:

0,3 l

Głośność:

66 dB

GTIN (EAN):

6934177724565