Webber Tango Star X580

4.8

Expert ScoreCzytaj opinie

811,39 

Webber Tango Star X580

Robot sprzątający Webber Tango Star X580 to dobry wybór dla tych, którzy poszukują skutecznego, cichego i łatwego w obsłudze odkurzacza automatycznego za niewielką cenę. Dzięki zdalnej obsłudze za pomocą pilota zrewolucjonizujesz sposób, w jaki utrzymujesz czystość w swoim domu i zapewnisz sobie więcej chwil wytchnienia. Jedną z kluczowych zalet tego modelu jest imponujący czas pracy, aż 120 minut – to wystarczy aby posprzątać i wymopować nawet spore mieszkanie. Cas ładowania nie będzie miał znaczenia, chociaż w tym modelu wynosi jedynie 240 minut.

Webber Tango Star X580 odkurzanie

Pojemność zbiornika na kurz i nieczystości wynosi 0,6 litra – a to sprawia, że odkurzacz jest w stanie odbyć kilka sesji odkurzania bez opróżniania, minimalizując konieczność Twojej ręcznej interwencji by było gotowy do dalszej pracy. To wygodne rozwiązanie dla osób zapracowanych i prowadzących intensywny tryb życia lub alergików, którzy nie chcą mieć do czynienia z kurzem. Ściereczki mopujące zbiorą każdy kurz, nawet ze śliskich płytek i marmuru.

Webber Tango Star X580 zbieranie okruszków

Nie chcesz sprzątać całego mieszkania? Nie ma problemu. Aby powstrzymać robota przed odkurzaniem w konkretnym miejscu, możesz szybko zaznaczyć wirtualną ścianę – wiązkę podczerwieni, która wyznacza barierę dla urządzenia. Dzięki temu robot pominie wyznaczone powierzchnie jak delikatną, antyczna lampę lub pokój dziecięcy. Funkcja automatycznego powrotu do bazy daje Ci pewność, że nie znajdziesz rozładowanego urządzenia w dziwnych zakamarkach Twojego mieszkania.

Specyfikacja: Webber Tango Star X580

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

120 min

Czas ładowania:

240 min

Pojemność:

0,6 l

Głośność:

70 dB

GTIN (EAN):

5907265019431