1 399,00 

Sharp SA-VP1551BR-EU

Odkurzacz bezprzewodowy Sharp SA-VP1551BR-EU to dobre rozwiązanie dla tych, którzy preferują pełną mobilność i komfortowe sprzątanie każdego zakątka mieszkania. Model ten ma dobre parametry techniczne, co  zapewnia wysoką skuteczność i Twoje zadowolenie z codziennego sprzątania. Czas pracy na najniższym programie intensywności zasysania wynosi 60 min. To wystarczająco, aby w trakcie jednej sesji odkurzyć wszystkie podłogi nawet w dużym mieszkaniu lub piętrowym domu.

SHARP SA-VP1551BR głowica

Wydajna i niezastąpiona w czyszczeniu miękkich podłóg elektroszczotka Animal Jet poradzi sobie z wyczesywaniem sierści z wykładzin. Dodatkowe lampki led oświetlą ciemne przestrzenie pod fotelem lub łóżkiem, tak że już żaden paproszek ani włos nie umknie Twojej uwadze. Szczelinówka i krótka ssawka z miękkim włosiem to pomocnicy do zadań specjalnych – podręcznego odkurzania kątów i szczelin, bez ryzyka zarysowania powierzchni.

SHARP SA-VP1551BR ręczny

Wyprodukowany przez renomowaną markę, ten model łączy w sobie skutecznosć ale i funkcjonalność. Odłączając rurę, w mgnieniu oka masz do dyspozycji odkurzacz ręczny, który możesz wykorzystać też do posprzątania samochodu. To kolejny plus – już nie musisz stać w kolejce i płacić za odkurzanie na myjni samochodowej. Odkurzacz Sharp SA-VP1551BR-EU odkurzacz ma niską wagę wynoszącą 2,65 kg, przez co manewrowanie po różnych powierzchniach staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Specyfikacja: Sharp SA-VP1551BR-EU

Typ:

Bezprzewodowy

Marka:

Sharp

Max czas pracy:

60 min

Pojemność:

0,65 l

Waga:

2,65 kg

Głośność:

76 dB

GTIN (EAN):

4974019150659