2 296,00 

Roborock S8 (Biały)

A teraz na poważnie – zapomnij o sprzątaniu podłóg na dobre. Odkurzacz automatyczny jest w stanie przejąć od Ciebie obowiązek odkurzania i mopowania, tak abyś miała więcej czasu dla siebie i swoje prawdziwe przyjemności. Ulepszony mechanizm zasysania HyperForce wykazuje moc 6000 Pa, przez co zbierze wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia i kurz. Duży akumulator pozwala na działanie bez przerw przez 180 minut. Gdy robot będzie bliski rozładowania, sam powróci do stacji dokującej na ładowanie.

ROBOROCK S8 Biały pojemnik

Nawigacja laserowa PreciSense mapuje pokoje i tworzy wirtualny rozkład całego mieszkania. System Reactive 3D rozpoznaje przeszkody takie jak klocki, zabawki czy kable, aby je ominąć i kontynuować efektywne odkurzanie. Harmonogram pracy umożliwia ustawienie godzin kiedy chcesz aby zaczęło i zakończył się sprzątanie – np. tak, aby wykorzystać czas gdy wszyscy domownicy będą poza mieszkaniem. Całkowicie gumowe, podwójne szczotki DuoRoller zbierają wszystkie okruszki i paprochy oraz redukują ilość zaplątujących się włosów.

ROBOROCK S8 Biały ssawki

Obawiasz się trudności z usunięciem zaschniętych plam, bo nie zauważyłaś że dziecko rozlało sok? Nie ma się o co martwić. Technologia sonicznego mycia podłóg pociera plamy powodując 3000 ruchów wibracyjnych na minutę, dzięki czemu optymalnie zwilżone szybciej się rozpuszczają i znikają. Po zakończonej pracy mop jest unoszony, aby zebranie nieczystości nie pozostawiły smug na świeżo umytych powierzchniach. Maksymalna głośność to poziom 67 dB.

Specyfikacja: Roborock S8 (Biały)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Roborock

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,35 l

Głośność:

67 dB

GTIN (EAN):

6970995786521