2 487,99 

Roborock Q8 Max+ Plus (Czarny)

Dołącz natychmiast do rewolucji w sprzątaniu i doświadcz wszystkich korzyści płynących ze sprzątania bez wysiłku dzięki robotowi Roborock Q8 Max+ Plus (Czarny). Urządzeni jest w stanie jednocześnie zamiatać, odkurzać, wyczesywać sierść z dywanów lub mopować podłogi twarde. Przy pełnym naładowaniu odkurzacz jest w stanie działać nieprzerwanie przez 240 minut, co może się równać powierzchni ponad 100 m2. Głośność to zaledwie 67 dB, a więc nie będzie zakłócać codziennych czynności nawet gdy będziesz przebywać w domu podczas jego działania.

Roborock Q8 Max+ Plus (Czarny) odkurzacz

Moc ssania to 5 500 Pa, a więc dobra podstawa do skutecznego zbierania nawet większych okruchów i paprochów. Szczotka DuoRoller efektywnie zbiera zanieczyszczenia i kieruje je do dyszy ssącej, aby raz na zawsze umieścić je w zbiorniku na kurz. Zbiornik ten ma objętość 0,47l, a gdy się zapełni, stacja bazowa automatycznie przejmie od niego zebrane nieczystości. Dzięki temu Twój udział w manualnym wyrzucaniu śmieci do kosza jest jeszcze rzadszy.

Roborock Q8 Max+ Plus (Czarny) stacja

Zaawansowana nawigacja laserowa PreciSense tworzy dokładne mapy pomieszczeń, dzięki czemu Roborock Q8 Max+ może zaprojektować optymalną ścieżkę poruszania się, by efektywnie posprzątać każdy centymetr Twojego domu. Masz różne typy podłóg, od sztywnych gresów po miękki sosnowy parkiet? Bez obaw. Poprzez dedykowana aplikację możesz sterować ile wody ma wypuszczać mop, aby nie spowodować zbytniego zwilżenia i spulchnienia drewna.

Specyfikacja: Roborock Q8 Max+ Plus (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Roborock

Max czas pracy:

240 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,47 l

Głośność:

67 dB

GTIN (EAN):

1479865