2 399,62 

Roborock Q7 Max Plus (Czarny)

Nigdy więcej samodzielnego, ręcznego sprzątania podłóg! Roborock Q7 Max Plus to w pełni zautomatyzowany system czyszczenia powierzchni, obejmująca odkurzanie, mopowania z gorącą wodą i samoopróżnianie. Długie działanie (180min) wystarczy na dokładne wyczyszczenie nawet dużego, kilkupokojowego mieszkania. Naładowanie i przywrócenie pełni mocy trwa 360 min. Maksymalna głośność nie przekracza 67 decybeli.

ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny odkurzacz

Pięcioramienna miotełka i duża szczotka skutecznie zbierają śmieci i kierują do dyszy zasysającej. Szczotka jest gumowa, co minimalizuje prawdopodobieństwo zaplątanie się dookoła włosami i obniżenia skuteczności zgarniania zanieczyszczeń. W zależności od typu podłogi, możesz dowolnie sterować mocą zasysania – jej najwyższy poziom zalecany głównie do dywanów to 4200 Pa.

ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny stacja

Największy zakres mopowania to 240m2. Stały nacisk mopa wynosi 300g – a to pomoże zetrzeć nawet stare, zaschnięte plamy po skoku marchewkowym czy winie. System nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to tworzy wirtualne mapy i opracowuje wydajne i optymalne sposoby odkurzania Twojego mieszkania. Stworzone mapy obejrzysz w aplikacji Roborock, która umożliwia kontrolę nad robotem w Twoje ręce.

Specyfikacja: Roborock Q7 Max Plus (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Roborock

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,47 l

Głośność:

67 dB

GTIN (EAN):

6970995784886