2 149,00 

HOBOT Legee 7 (Czarny)

Poznaj swojego nowego pomocnika w domowych porządkach – robot automatyczny Hobot Legee 7 Czarny. Urządzenie jest 3- funkcyjne. Mechanizm zamiatania i odkurzania umiejscowiony jest na froncie urządzenia, dlatego najpierw następuje dokładne zbieranie nieczystości, a potem dwie ściereczki mopują, wychwytując resztki cząsteczek brudu i kurzu. Budowa w kształcie litery D pozwala na wjeżdżanie we wszystkie kąty i narożniki.

HOBOT Legee 7 stacja

HOBOT Legee 7 (Czarny) jest w stanie pracować przez 140 minut bez przerwy. Do dyspozycji masz sporo trybów pracy, dostosowanych do codziennych potrzeb i sytuacji. Tryb standardowy odpowiada za klasyczne, niewymagające sprzątanie. Tryb kuchenny czyści zaschnięte plany i zacieki, a tryb zwierzaka skutecznie usuwa sierść i ślady łapek zwierzaków. Tryb ECO oszczędza energię oraz pracuje niezwykle cicho, nie budząc Twojego dziecka ze snu. Możesz też ustawić swój spersonalizowany program.

HOBOT Legee 7 mopowanie

Hobot Legee 7 skanuje powierzchnie wokół siebie za pomocą zaawansowanego lasera, uczy się rozkładu pokojów i dostosowuje swoją pracę do ich kształtu i wielkości. To, czym wyróżnia się omawiany model to również zestaw mopujący składający się z dwóch ściereczek z mikrofibry. Dzięki nim podłogi są nie tylko moczone i przecierane, ale i polerowane. Drug ściereczka dba również o to, aby robot nie pozostawiał po sobie śladów.

Specyfikacja: HOBOT Legee 7 (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Hobot

Max czas pracy:

140 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,5 l

Głośność:

63 dB

GTIN (EAN):

4716873840181