1 399,00 

Electrolux PQ91-ANIMA

Zaawansowany, wszechstronny i skuteczny – odkurzacz bezprzewodowy Electrolux PQ91-ANIMA to praktyczny sprzęt dla każdego, kto ceni sobie czystość w swoim domu. Dzięki niemu codzienne sprzątanie stanie się szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne, pozostawiając Ci więcej wolnego czasu na rzeczy, które naprawdę się liczą. Pojemny akumulator wystarcza na pracę nawet przez 55 minut, a waga urządzenia to niecałe 4 kg – teraz posprzątasz nawet kilka pięter za jednym zamachem.

Electrolux PQ91-ANIMA ręcznny
Nie musisz już martwić się o niekontrolowane plątanie się kabla lub częste przełączanie między gniazdkami – teraz możesz skupić się wyłącznie na efektywnym czyszczeniu. Funkcje takie jak regulacja mocy zasysania czy specjalne akcesoria do czyszczenia trudno dostępnych miejsc pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne i kompleksowe sprzątanie. Podświetlenie led w ssawce uniwersalnej pomaga dojrzeć wszelakie paproszki pod kanapą czy łóżkiem, tak aby w każdym miejscu zapanowała idealna czystość.
Electrolux PQ91-ANIMA odkurzanie

Solidna konstrukcja, opływowy kształt oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że odkurzacz Electrolux PQ91-ANIMA jest nie tylko skuteczny, ale także niezwykle trwały i niezawodny na lata. Dzięki energooszczędnym technologiom zyskasz wysoką jakoś działania przy jednocześnie niewielkich rachunkach za prąd, co czyni go także ekonomicznym i przyjaznym na wielu frontach rozwiązaniem. Maksymalna głośność to jedynie 75 dB.

Specyfikacja: Electrolux PQ91-ANIMA

Typ:

Bezprzewodowy

Marka:

Electrolux

Max czas pracy:

55 min

Pojemność:

0,3 l

Głośność:

75 dB

Waga:

3,69 kg

GTIN (EAN):

7332543771486