4 998,00 

Ecovacs Deebot X2 Omni (Czarny)

Lubisz nowinki technologiczne? Lubisz jeszcze bardziej te, które dają praktyczne przełożenie na łatwiejsze dbanie o porządek i czystość w mieszkaniu? Funkcje i możliwości robota Deebot X2 Omni na pewno zrobią na Tobie wrażenie. Kwadratowy kształt daje gwarancję do dotarcia wszystkich kątów, wgłębień i wąskich przestrzeni. Nigdy więcej nie będzie martwych punktów, które musiałbyś oczyścić manualnie.

ECOVACS Deebot X2 Omni Czarny robot

Deebot X2 Omni posiada wbudowany spiralny wentylator, który może wygenerować do 8000 Pa mocy ssącej. Gdy robot wjedzie z płytek na dywan, automatycznie zwiększy moc ssącą aby jeszcze skuteczniej przeczesywać włosie dywanów i zbierać zanieczyszczania spomiędzy nich. Ściereczki mopujące są automatycznie podnoszone, gdy tylko robot wyczuje wjazd na dywan.

ECOVACS Deebot X2 Omni Czarny odkurzacz

Konstrukcja o wysokości 9,5 cm pozwala z łatwością wjeżdżać pod niskie sofy i łóżka, czyszcząc obszar, w którym gnieździ się kurza, a do którego nie dotrzesz używając klasycznego odkurzacza. Asystent głosowy YIKO pozwala na sterowanie głosowe: wydawanie wielu poleceń, zdalne sterowanie, planowanie harmonogramu sprzątania i wiele innych. Czujniki rozpoznają i płynnie omijają wszystkie przeszkody.

Specyfikacja: Ecovacs Deebot X2 Omni (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Ecovacs

Max czas pracy:

210 min

Czas ładowania:

330 min

Pojemność:

0,4 l

Głośność:

82 dB

GTIN (EAN):

6943757617982