1 399,00 

Dyson Cyclone V10 Absolute

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson Cyclone V10 Absolute to rewolucyjny sprzęt, który dostarcza niezrównaną wszechstronności działania zapewniając kompleksowe sprzątanie. Zestaw wielu ssawek w komplecie pozwala na wyczyszczenie każdego miejsca, od wąskich szczelin, po dywany z długim włosiem aż po zebranie pajęczyn z karniszy. Maksymalny czas pracy to 60 min, dlatego zdążysz posprzątać każdy zakątek Twojego domu.

DYSON Cyclone V10 Absolute akcesoria

Nowoczesny silnik cyfrowy V10 generuje znaczną siłą ssącą, sprawiając że odkurzanie staje się szybkie i skuteczne. Maksymalny generowany hałas to 80 dB – całkiem sporo, ale pamiętaj że ta wartość dotyczy jedynie trybu najbardziej intensywnego. Oprócz niego masz do dyspozycji jeszcze dwa inne programy nieco bardziej ciche – o nieco niższej sile, ale wciąż skutecznej na podłogach twardych.

Pojemnik na nieczystości ma aż 0,76 l objętości. Gdy się zapełni, możesz go szybko i higienicznie opróżnić, bez bezpośredniego kontaktu z brudem. Dzięki temu codzienne sprzątanie staje się prostsze i jeszcze bardziej bardziej komfortowe, nawet dla alergików.

DYSON Cyclone V10 Absolute odkurzacz

Dyson Cyclone V10 Absolute może być używany także jako odkurzacz ręczny. Wystarczy, że odłączysz rurę i możesz rozpocząć sprzątanie podręcznych przedmiotów jest niezwykle lekki. Waga urządzenia to jedynie 2,68 kg, a modułu ręcznego będzie jeszcze niższa. Dzięki temu nie zmęczysz się szybko, a Twoje ramiona nie będą bolały. Stacja dokująca zapewnia optymalne miejsce do przechowywania urządzenia oraz jednoczesne jego ładowanie aby było gotowe do następnego użycia.

Specyfikacja: Dyson Cyclone V10 Absolute

Typ:

Bezprzewodowy

Marka:

Dyson

Max czas pracy:

60 min

Pojemność:

0,76 l

Waga:

2,76 kg

Głośność:

80 dB

GTIN (EAN):

5025155088081