2 799,00 

Dreame L10 Ultra

Odkurzacz automatyczny Dreame L10 Ultra daje Ci komfort i wygodę odkurzania. Moc ssąca to 5300 Pa, co jest wystarczające do poradzenia sobie z każdym typem powierzchni, a Twój bezpośredni udział w sprzątaniu jest zredukowany do minimum. Model ten ma pojemność akumulatora 5200 mAh, przez co działa nieprzerwanie przez 210 minut. Gdy poziom naładowania będzie niski, sam skieruje się do stacji dokującej, na uzupełnienie naładowania baterii.

Dreame L10 Ultra odkurzacz

Urządzenie świetnie sprawdzi się na sporych przestrzeniach. Zaawansowana technologia LiDAR i algorytmu SLAM tworzy edytowalne mapy 3D i projektuje optymalne trasy odkurzania. Po każdej zakończone sesji robot przekazuje zanieczyszczenia do stacji bazowej. Worki na zanieczyszczenia mają pojemność 3 litrów, co oznacza że wymagają wymiany na nowe średnio raz na 60 dni.

Dreame L10 Ultra mopowanie

Opcja mopowania także jest odpowiednio zoptymalizowana i skuteczna. Pady mopujące są obrotowe, przez co jeszcze skuteczniej usuwają nawet zaschnięte plamy. Po zakończonej pracy, gdy robot wraca do bazy, pady unoszą się aby nie rostawić śladów smug na podłogach. Do zarządzania pracą robota Dreame L10 Ultra służy dedykowana aplikacja DreameHome. Dodatkowo  jest kompatybilny z asystentami głosowymi Amazon Alexa, Siri i Google Assistant, przez co jest uruchamianie jest jeszcze łatwiejsze.

Specyfikacja: Dreame L10 Ultra

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

210 min

Czas ładowania:

390 min

Pojemność:

0,35 l

Głośność:

59 dB

GTIN (EAN):

6973734683716