999,00 

Dreame L10 Pro Czarny

Szukasz robota automatycznego z gwarancją skutecznego zasysania zanieczyszczeń? Odkurzacz Dreame L10 Pro Czarny  ma imponująca moc ssącą sięgającą poziomu 4000 Pa. Świadczy ona o tym, że urządzenie ma wystarczającą siłę aby efektywnie zbierać kurz, drobinki rozsypanego cukru, sierść i włosy. Czas pracy to 150 minut. Gdy akumulator się rozładuje, robot wraca do bazy ładującej na około 210 minut. Po tym czasie wraca do pracy od miejsca w którym ją przerwał.

Dreame L10 Pro robot

Pojemność zbiornika na kurz to 570 ml, co przełoży się na kilka dni odkurzania bez konieczności wyrzucania zebranych zanieczyszczeń. Typ filtra to EPA, przez co wydmuchiwane powietrze jest czyste, najwyższej jakości i nie powoduje wtórnego roznoszenia się kurzu. Bardzo prakt6yczna jest także opcja mopowania – zbiornik na wodę ma 270 ml objętości, przez co wystarczy na dokładne mopowanie kilku pomieszczeń.

Dreame L10 Pro odkurzacz

Pięcio-stopniowa redukcja hałasu pomaga dopasować działanie robota Dreame L10 Pro Czarny do warunków otoczenia. Nie ma Ciebie i nikogo innego w domu? Możesz odkurzać na pełnej głośności. Jesteś w mieszkaniu i chcesz się zrelaksować, po czym cieszyć czystymi podłogami? Możesz korzystać z niższej mocy. Integracja z asystentem Amazon Alexa umożliwia uruchommienie L10 Pro za pomocą prostego polecenia głosowego i jeszcze łatwiejszą obsługę.

Specyfikacja: Dreame L10 Pro (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Dreame

Max czas pracy:

150 min

Czas ładowania:

210 min

Pojemność:

0,57 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

6972086396992