999,00 

Dreame Bot L10 Pro (Biały)

Nie chcesz tracić czasu na codzienne odkurzanie? Szukasz tajemnego pomocnika? Poznaj robota Dreame Bot L10 Pro Biały, który dzięki nowoczesnej technologii w tym samym czasie odkurza i myje podłogi. Akumulator ma pojemność 5200 mAh, przez co urządzenie jest w stanie działać nawet przez 150 minut lub posprzątać około 250 m2 powierzchni. Dzięki niemu zyskasz sporo czasu dla siebie i swoich bliskich.

Dreame Bot L10 Pro odkurzacz

System inteligentnej nawigacji w połączeniu z małą zmiotką i gumową szczotką pozwala na zebranie brudu z każdego miejsca w pokoju i uniknięcie problemu blokady szczotek przez zaplątane włosy. Moc ssania to 4000 Pa, przez co podniesie też okruszki chleba lub resztki suchej karmy Twojego kota. Zbiornik na kurz ma 570ml więc wystarczy na kilka sesji sprzątania bez opróżniania go w trakcie pracy.

Dreame L10 Ultra mopowanie

Mopowanie jest skuteczne dzięki dwóm obrotowym i dociskanym do podłogi padom. Teraz nawet zaschnięte plamy bedą skutecznie usunięte, a nie tylko roztarte. Funkcja podnoszenia padów podczas drogi powrotnej do stacji bazowej pomaga uniknąć smug na świeżo wypielęgnowanej podłodze.Zbiornik na wodę ma pojemność 270 ml, a dzięki aplikacji możesz sterować jak dużo wody ma być dozowane w zależności od rodzaju podłogi i jej stopnia zabrudzenia.

Specyfikacja: Dreame Bot L10 Pro (Biały)

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

150 min

Czas ładowania:

150 min

Pojemność:

0,57 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

6973734686540