1 579,00 

Concept VR3210 Real Force

Chciałbyś poczuć się uwolniony od wszędobylskiego kurzu i zanieczyszczeń, które się przyklejają do Twoich skarpetek? Jesteś alergikiem i zależy Ci szczególnie na pozbyciu sią możliwie wszystkich bakterii, wirusów i czynniki alergizujących z Twojego mieszkania? Z robotem Concept VR3210 Real Force masz to w zasięgu reki. Model ten nie tylko zamiata, odkurza i mopuje, ale dzięki wbudowanej lampie UV zabija drobnoustroje, zapewniając Ci higienę i maksymalną czystość mieszkania.

CONCEPT VR3210 3 w 1 Real Force laser uvc robot

Odkurzacz Concept VR3210 Real Forcejest zaawansowany technologicznie. Silnik DC BLDC wykazuje się wysoką wydajnością i energooszczędnością. W tym samym czasie generuje wysoką moc zasysania zanieczyszczeń – według zapotrzebowania masz do wyboru 3 poziomy intensywności działania, z czego najwyższy oferuje 3300 Pa. Model ten może być łatwo obsługiwany z poziomu aplikacji na smartfona.

CONCEPT VR3210 3 w 1 Real Force laser uvc mopowanie

Urządzenie posiada dwie wymienne szczotki: carpet – z twardym włosiem i gumowymi zakładkami do dywanów oraz hardfloor – z miękkim włosiem do paneli, płytek gresu, itp. Dwie boczne miotełki dbają o dokładne zasysanie zanieczyszczeń z rogów, kantów przy ścianach i innych trudno dostępnych miejsc. Czujnik TOF wspiera działanie urządzenia i daje mu idealną orientację w pomieszczeniu, zwłaszcza przy ścianach. Funkcja ROOMPLAN pomaga ustawić harmonogram pracy.

Specyfikacja: Concept VR3210 Real Force

Typ:

Automatyczny

Marka:

Concept

Max czas pracy:

250 min

Czas ładowania:

300 min

Pojemność:

0,3 l

Głośność:

70 dB

GTIN (EAN):

8595631009505