Cecotec Conga Eternal Max Titanium

4.8

Expert ScoreCzytaj opinie

1 574,02 

Cecotec Conga Eternal Max Titanium

Chcesz mieć czyste podłogi za praktycznie zerowy wysiłek? Nowoczesny robot sprzątający Cecotec Conga Eternal Max Titanium może Ci to zagwarantować. Czas pracy 110 min jest wystarczający, aby posprzątać nawet kilku pokojowe mieszkania na jednym naładowaniu. Zdalna aplikacja pomoże ustawić harmonogram pracy gdy przebywasz poza domem lub jednorazowo uruchomić urządzenie by zastać czyste powierzchnie gdy tylko wrócisz do mieszkania.

Cecotec Conga Eternal Max Titanium obsługa

Moduł wirtualnej ściany pomoże Ci zapewnić bezpieczeństwo i nienaruszalność obszarom, które nie chcesz aby były odkurzane, np. biura gdzie jest rozłożonych sporo kabli lub schowka, w którym wiele rzeczy stoi luzem na ziemi. Emitowana wiązka podczerwieni wyznaczy barierę, której urządzenie nie będzie przekraczać. Czujnik antykolizyjny zadba o to, aby robot Cecotec Conga Eternal Max Titanium nie obijał mebli, foteli, donic i innych rzeczy.

Cecotec Conga Eternal Max Titanium odkurzanie

Omawiane urządzenie ma 10 zaprogramowanych programów czyszczenia, a każdy z nich jest dostosowany do innej sytuacji. Za pomocą telefonu możesz wybrać dzięki czemu zawsze możesz wybrać czy chcesz tak jak zawsze odkurzyć całe mieszkanie czy masz niespodziewaną potrzebę wyczyszczenia jednego miejsca, np. po naniesionym piasku z podwórka. Turboszczotka z włosiem pomoże zebrać nawet włosy i sierść.

Specyfikacja: Cecotec Conga Eternal Max Titanium

Marka:

Cecotec

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

110 min

Czas ładowania:

?

Pojemność:

?

Głośność:

?

GTIN (EAN):

8435484058445